Floatify Lockscreen

نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen v11.61 قفل صفحه ی فلوتی

نرم افزار Floatify Lockscreen می تواند به ظاهر و کارایی تلفن هوشمند شما وقتی آن را قفل کرده اید کمک بسیار زیادی بکند. با این نرم افزار می توانید از قفل بودن تلفن هوشمند خود نیز لذت ببرید. با معرفی این نرم افزار با ما همراه باشید. اوقات زیادی در طول روز پیش می آید که تلفن هوشمند شما قفل می باشد و یا خود شما آن را قفل می …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۸ 891 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Floatify Lockscreen می تواند به ظاهر و کارایی تلفن هوشمند شما وقتی آن را قفل کرده اید کمک بسیار زیادی بکند. با این نرم افزار می توانید از قفل بودن تلفن هوشمند خود نیز لذت ببرید. با معرفی این نرم افزار با ما همراه باشید.

اوقات زیادی در طول روز پیش می آید که تلفن هوشمند شما قفل می باشد و یا خود شما آن را قفل می کنید. شاید بتوان بهتر گفت که اوقاتی که تلفن هوشمند شما قفل می باشد بیشتر از زمان هایی می باشد که شما در حال استفاده از آن هستید، البته این مورد فقط برای بعضی از ما صدق می کند!

با این اوصاف خیلی از ما دوست داریم تا بتوانیم استفاده ی بهینه تری از تلفن همراه خود داشته باشیم وقتی که آن قفل می باشد، حتی عده ای دوست دارند که در این اوقات تلفن همراه آنان ظاهری زیباتر نیز داشته باشد. از این رو نرم افزار هایی وجود دارند که می توانند خواسته ی شما در این مواقع برطرف کند. نرم افزار Floatify Lockscreen یکی از همین نرم افزار ها می باشد. از دیگر نرم افزار های مشابه می توان به نرم افزار GO Locker VIP نیز اشاره کرد.

نرم افزار Floatify Lockscreen را استودیوی Jawomo ساخته است. این شرکت در گذشته نیز نرم افزار های کاربردی ساخته است. این شرکت توانسته قابلیت های زیادی برای مواقعی که تلفن هوشمند شما قفل است را در نرم افزار های مختلف عرضه نماید و به نوعی می توان گفت در این زمینه تخصص دارد. نرم افزار Floatify Lockscreen نیز تا به حال توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود.

 

Floatify Lockscreen

 

با Floatify Lockscreen از قفل شدن تلفن هوشمند خود نیز لذت ببرید

در درجه ی اول شما می توانید تم های مختلفی برای گوشی خود هنگام قفل شدن آن در نظر بگیرید، حتی تم های اپل برای تلفن های غیر اپل و بر عکس. علاوه بر این با این نرم افزار شما می توانید در هنگام قفل بودن تلفن خود به پیام هایی که به شما رسیده است پاسخ دهید و یا آن ها را به حالت خوانده شده ببرید که یک امکان بسیار جالب به حساب می آید.

نرم افزار Floatify Lockscreen یک نرم افزار کاربردی می باشد که می تواند قابلیت های زیادی وقتی تلفن همراه شما قفل شده است را در اختیار شما قرار بدهد. شما می توانید نرم افزار Fقفل صفحه ی فلوتی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen :

  • امکان پاسخ دادن به پیام ها حتی در حالت قفل
  • امکان فرستادن پیام های از قبل تعیین شده در حالت قفل
  • وجود تم ها و ظاهر های مختلف
  • امکان شخصی سازی صفحه قفل
  • امکان تغییر موقعیت اعلانات در صفحه قفل

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • اضافه شدن تم آی او اس 11
  • بهبود زبان‌های پشتیبانی شده نرم افزار

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen
نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen
نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen
نرم افزار اندروید Floatify Lockscreen

دانلود باکس Download Box

نسخه 11.61 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده