Fitbit

نرم افزار اندروید Fitbit v2.66 تناسب اندام فیت بیت

اگر از دسته افرادی هستید که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت زیادی می‌دهید باید همیشه برنامه ریزی کاملی برای خود داشته باشید تا بتوانید فرم اندام خود را به صورت دلخواه تنظیم و یا حفظ کنید. با استفاده از برنامه Fitbit شما قادر به ایجاد یک برنامه ریزی هوشمند برای داشتن یک اندام خوب خواهید بود.همانطور که گفته شد با استفاده از نرم افزار Fitbit شما قادر به …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ 435 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر از دسته افرادی هستید که به تناسب و فرم اندام خود اهمیت زیادی می‌دهید باید همیشه برنامه ریزی کاملی برای خود داشته باشید تا بتوانید فرم اندام خود را به صورت دلخواه تنظیم و یا حفظ کنید. با استفاده از برنامه Fitbit شما قادر به ایجاد یک برنامه ریزی هوشمند برای داشتن یک اندام خوب خواهید بود.همانطور که گفته شد با استفاده از نرم افزار Fitbit شما قادر به ایجاد یک برنامه ورزشی و سلامت خواهید بود. این برنامه با استاندارد های بین المللی تطابق زیادی دارد زیرا برنامه بیت‌فیت تایید شده سازمان سلامت می‌باشد. همانطور که می‌دانید با داشتن یک برنامه درست و هدفمند حتما به هدف خود خواهید رسید و برای داشتن یک برنامه هدفمند باید ابزار خوبی داشته باشید که نرم افزار Fitbit بهترین آن ها می‌باشد.

نرم افزار Fitbit به صورت آفلاین و آنلاین است به این معنی که بعضی از امور مانند ثبت اطلاعات باید به صورت آنلاین باشد و بعضی به صورت آفلاین که کاملا اختیاری است. اگر به چنین نرم افزار هایی علاقه مند هستید می توانید از نرم افزار مشابه Google Fit – Fitness Tracking استفاده کنید.

نرم افزار Fitbit یک برنامه در سبک ورزش و سلامت با رده سنی می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت Fitbit, Inc. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این نرم افزار تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود نرم افزار Fitbit در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵ می‌باشد

Fitbit

نرم افزار Fitbit

حتما بیشتر ورزشکاران می‌دانند که انجام ورزش های گروهی مانند دویدن، دوچرخه سواری و… تاثیرات بیشتری نسبت به ورزش های منفردی و تک نفره مانند دو تک نفره ، پیاده روی تک نفره و… را دارا می‌باشد. این تاثیرات شامل شادی و نشاط بیشتر هم می‌شود زیرا وقتی با دوستان خود کاری را انجام می‌دهید تفریح هم محسوب می‌شود. همینطور با استفاده از برنامه Fitbit شما قادر به ثبت اطلاعات چند نفر به طور هم زمان هم خواهید بود که این امکان را به شما می‌دهد تا چالش های ورزشی با دوستانتان برگزار کنید.

از ویژگی های خوب این برنامه می‌توان به داشتن امکانات و ویژگی های زیاد آن اشاره کرد که شما با داشتن آن دیگر نیازی به هیچ دستگاهی نخواهید داشت. اگر به سبک برنامه ورزش و سلامت علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب برنامه hadson و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Fitbit :

  • قابلیت ایجاد بخش ورزش گروهی
  • قابل استفاده برای ورزش هایی مانند دویدن و دوچرخه سواری
  • کاربری ساده برنامه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Fitbit :

  • رفع باگ ها و اشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Fitbit
نرم افزار اندروید Fitbit
نرم افزار اندروید Fitbit
نرم افزار اندروید Fitbit
نرم افزار اندروید Fitbit

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.66 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده