نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator v1.9.1 یافتن کودکان من

اگر شما از آن دسته والدینی هستید که همیشه نگران خانواده و فرزندان هستند ولی راهی برای کنترل آن ها ندارید و می‌خواهید همیشه بندانید فرزند و یا عضو خانواده شده به کجا می‌رود. بهتر است که نرم افزار Find my Kids: Child locator را نصب کنید و با استفاده از آن از موقعیت واقعی آن ها با اتصال به اینرتنت و نصب برنامه در هر ۲ گوشی مطلع شوید.نرم افزار Find …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 432 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر شما از آن دسته والدینی هستید که همیشه نگران خانواده و فرزندان هستند ولی راهی برای کنترل آن ها ندارید و می‌خواهید همیشه بندانید فرزند و یا عضو خانواده شده به کجا می‌رود. بهتر است که نرم افزار Find my Kids: Child locator را نصب کنید و با استفاده از آن از موقعیت واقعی آن ها با اتصال به اینرتنت و نصب برنامه در هر ۲ گوشی مطلع شوید.نرم افزار Find my Kids: Child locator به معنای واقعی کلمه به کمک شما می‌آید تا از مشغله های ذهنی کودکان و عضو های خانواده خود راحت شوید و در هر مکان و زمانی که باشند بتوانید به راحتی هر چه تمام تر تنها با یک لمس ساده و اتصال به اینرتنت موقعیت مکانی دقیق آن هارا بیابید.

از ویژگی عالی این برنامه رایگان بود تمامی امکانات آن است که اگر به نرم افزار های مشابقه نگاهی بکنید خواهید دید که تمامی آن ها به صورت پرداخت درون برنامه ای هستند.

برنامه Find my Kids: Child locator یک نرم افزار در سبک کاربردی با درجه سنی می‌باشد. این برنامه توسط شرکت Line App برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود نرم افزار Find my Kids: Child locator در سایت یزداپلیکیشن و گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

 

Find my Kids: Child locator

 

نرم افزار Find my Kids: Child locator

اگر شما به افراد خانواده خود و یا رفت آمد دوستان و فرزندان و آشنایانتان شک دارید تنها با استفاده از این برنامه و نصب در گوشی موبایل طرف مقابل و خود با وجود اتصال به اینرتنت از مکان های دقیق هر شخص به صورت رایگان مطلع شوید. برنامه با استفاده از GPS قادر به ردیابی هرگونه دستگاهی فقط با داشتن این برنامه و اتصال به اینترنت خواهد بود.

با استفاده از این برنامه شما می‌توانید به راحتی تمامی اعضای خانواده را کنترل کنید و دیگر نگران گم شدن و یا ربوده شدن آن ها نباشید همینطور از دیگر قابلیت های این برنامه یافتن گوشی بعد از دزدیده شدن هم هست. اگر به سبک برنامه های کاربردی علاقه دارید بهتر است که برنامه Call Recorder را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator :

  • قابلیت پیدا کردن مخاطب در هر نقطه جهان
  • رابط کاربری آسان و ساده
  • نمایش تمام مسیر پیموده شده
  • امکان ضبط صدای اطراف

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator :

  • رفع مشکلات جزئی و آسان تر کردن کار با برنامه

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator
نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator
نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator
نرم افزار اندروید Find my Kids: Child locator

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.9.1 حجم 16 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده