بازی اندروید Fightback v1.8 مبارزه خیابانی

بازی اکشن Fightback لحظاتی مهیج را برای بازیکنان عناوین موبایلی به ارمغان می آورد. این بازی اکشن و تیراندازی ساخته استودیو مطرح Ninja Theory بوده که در ساخت عناوین کنسولی و PC بسیار مطرح است و توانسته عناوین بزرگی را توسعه دهد. Fightback حتی شباهتی به عناوین شورش در شهر شرکت ژاپنی سگا داشته و ساختاری همانند این بازی می توان در Fightback شاهد بود. تجربه گیم پلی لذت بخش از ویژگی های …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ 1401 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اکشن Fightback لحظاتی مهیج را برای بازیکنان عناوین موبایلی به ارمغان می آورد. این بازی اکشن و تیراندازی ساخته استودیو مطرح Ninja Theory بوده که در ساخت عناوین کنسولی و PC بسیار مطرح است و توانسته عناوین بزرگی را توسعه دهد.

Fightback حتی شباهتی به عناوین شورش در شهر شرکت ژاپنی سگا داشته و ساختاری همانند این بازی می توان در Fightback شاهد بود. تجربه گیم پلی لذت بخش از ویژگی های بارز این عنوان بوده که در کنار گرافیک باکیفیت می تواند ساعت ها شما را سرگرم اجرای این بازی کند.

fightback

 

گیم پلی Fightback

داستان این عنوان چنین بوده که گروهی از مزدوران تصمیم می گیرند خواهر شخصیت اصلی بازی را گروگان گرفته و شما باید با نابودی دشمنان خواهر این شخصیت را پیدا کرده و آن را از دست دشمنان نجات دهید. با این حساب با یک بازی اکشن و ماجراجویی رو به رو هستید که در کنار کشتن دشمنان می توانید شاهد گیم پلی سراسر هیجان انگیز باشید.

استودیو  Ninja Theory در توسعه عناوین اکشن بسیار مطرح است و حال با بازی مبارزه خیابانی می خواهد بر طرفداران خود بیافزاید و تاکنون نیز موفق شد با عناوین پلتفرمی و موبایلی موفق باشد. در بازی مبارزه خیابانی با مراحل چالش برانگیزی رو به رو هستید و باید بتوانید دشمنان را از راه خود بردارید. زیرا آنها مانعی می شوند تا شما نتوانید به مراحل بعدی رفته و خواهر خود را نجات دهید. البته چنین عناوینی کم نیستند و تاکنون بازیهای موبایلی مختلفی را با این محوریت شاهد بود.

با کسب امتیاز ۴٫۲ از ۵ و هزاران بار دانلود شدند می توان دریافت Fightback یک عنوان شوتر با گیم پلی هیجان انگیز بوده که شما را در موقعیت های سختی قرار می دهد و بایستی مهارت خود را نشان دهید.


ویژگی های کلیدی fightback :

  • ماموریت های چالش برانگیز
  • گرافیک باکیفیت HD
  • افزایش مهارت تا 100 سطح
  • گیم پلی آسان و مهیج

پیش نمایش

fightback
fightback
fightback
fightback
fightback

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.0 حجم 10 | 171 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده