FIFA

نرم افزار اندروید FIFA v4.0.236 اپلیکیشن رسمی فیفا

نرم افزار رسمی FIFA که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم یکی از کامل ترین و جامع ترین اپلیکیشن های ورزشی می باشد که تمام اخبار و جوادث فوتبالی را پوشش می دهد. شما با برنامه رسمی فیفا هیچ یک از اخبار فوتبالی را از دست نمی دهید. پیش از آغاز جام جهانی اخبار دنیای فوتبال را رصد کنید. در روز های نزدیک به شروع مهمترین رویداد فوتبالی، …

۱۳۹۷-۰۳-۰۴ 602 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار رسمی FIFA که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم یکی از کامل ترین و جامع ترین اپلیکیشن های ورزشی می باشد که تمام اخبار و جوادث فوتبالی را پوشش می دهد. شما با برنامه رسمی فیفا هیچ یک از اخبار فوتبالی را از دست نمی دهید. پیش از آغاز جام جهانی اخبار دنیای فوتبال را رصد کنید.

در روز های نزدیک به شروع مهمترین رویداد فوتبالی، یعنی جام چهانی ۲۰۱۸ هر یک از فوتبال دوستان به دنبال برنامه و یا ابزاری هستند که به روز ترین اخبار، تصاویر و ویدئو های جام جهانی روسیه را تماشا کنند. پوشش کامل و زنده در هر یک از مسابقات فوتبال را می توانید از نرم افزار FIFA دنبال کنید. شما می توانید برای دنبال کردن اخبار و نتایج تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه از برنامه فیفا استفاده کنید و حامی تیم فوتبال ایران شوید.

فیفا

اپلیکیشن زسمی فیفا FIFA

با نزدیک شدن به جام چهانی ۲۰۱۸ اپلیکیشن FIFA به شما این امکان را می دهد که به صورت لحظه ای از اخبار جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ باخبر شوید. با داشتن اپلیکیشن فیفا از فوتبال سراسر جهان ، اخبار، فیلم های منحصر به فرد و مصاحبه ها به طور کامل به روز شوید.

اپلیکیشن رسمی فیفا در بخش نتایج زنده اطلاعات دقیق لیست بازی ها، نتایج زنده، جدول رده بندی و ورزشگاه های ۱۹۷ لیگ ملی و مسابقات قاره ای را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه می تواند با اظلاعیه های زمان بازی تیم مورد علاقه تان در وقت شما صرفه جویی کند. جام چهانی ۲۰۱۸ روسیه را با این اپلیکیشن دنبال کنید و از تمامی اخبار و حواشی جام چهانی ۲۰۱۸ مطلع شوید.

جام چهانی 2018

اپلیکیشن رسمی FIFA با بیش از ۱۰ میلیون نصب از سراسر جهان توسط فیفا طراحی شده است که به صورت کامل تمام مسابقات فوتبال در جهان را پوشش می دهد. در کنار این اپلیکیشن کاربردی نیز می توانید بازی جام جهانی فوتبال روسیه ۲۰۱۸ را دریافت و از این بازی زیبا لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار رسمی FIFA :

  • اطلاع از آخرین اخبار فوتبال در سراسر جهان
  • اخبار لحظه ای مسابقات جام جهانی 2018 روسیه
  • دریافت آخرین تصاویر و ویدئو هابی فوتبالی
  • پوشش کامل لیگ های ملی شامل 197 لیگ

تغییرات نسخه جدید نرم افزار رسمی FIFA :

  • بهبود باز طراحی مسابقات FIFA طراحی برای ارائه یک تجربه لذت بخش تر
  • اضافه شده نام بازیکنان که در مسابقات پاس گل داده اند
  • اضافه شده میانبرهای آیکون به طوری که بخش های کلیدی از برنامه را می توان رضایت بخش تر است
  • رفع برخی از مشکلات و بهینه سازی بیشتر

پیش نمایش

نرم افزار رسمی FIFA
نرم افزار رسمی FIFA
نرم افزار رسمی FIFA
نرم افزار رسمی FIFA

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.0.236 حجم 3 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده