FIFA 16 Soccer

بازی اندروید FIFA 16 Soccer v3.2.113645 فیفا ۱۶

بازی FIFA 16 Soccer از آن دسته بازی هایی می باشد که می تواند هر کسی را جذب خود کند. هر کسی که به فوتبال علاقه مند هست که مسلما تعداد آن ها کم نیز نمی باشد، عاشق این بازی نیز خواهد شد. فوتبال بی شک یکی از پر طرفدار ترین ورزش های دنیا می باشد، حتی می توان با کمی اغراق گفت بهترین ورزش دنیا می باشد. این ورزش …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۲-۲۱ 1394 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی FIFA 16 Soccer از آن دسته بازی هایی می باشد که می تواند هر کسی را جذب خود کند. هر کسی که به فوتبال علاقه مند هست که مسلما تعداد آن ها کم نیز نمی باشد، عاشق این بازی نیز خواهد شد.

فوتبال بی شک یکی از پر طرفدار ترین ورزش های دنیا می باشد، حتی می توان با کمی اغراق گفت بهترین ورزش دنیا می باشد. این ورزش از هیجان زیادی برخوردار می باشد و به همین دلیل طرفداران بی شماری دارد. این ورزش در سر تا سر جهان طرفداران بی شماری دارد و میلیون ها نفر مسابقات فوتبال را از طریق تلویزیون زنده مشاهده می کنند و پیگیر مسابقات در آن طرف جهان نیز هستند که نشان دهنده ی علاقه ی زیاد به این ورزش می باشد.

همین محبوبیت باعث شده تا توجه های زیادی رو این ورزش باشد. فیلم های زیادی راجع به فوتبال ساخته شده است و مجلات زیادی روی این ورزش کار می کنند. دنیای بازی ها نیز توجه خاصی به فوتبال دارد و بازی های زیادی با محوریت فوتبال وجود دارند که توانسته اند موفقیت چشمگیری کسب کنند. از بازی های موفق فوتبالی می توان به بازی های PES 2017 و FIFA Mobile Soccer اشاره کرد.

بازی FIFA 16 Soccer را استودیو معروف بازی سازی Electronic Arts ساخته است. بی شک بسیاری از ما با بازی های این استودیو خاطره دارم. این استودیو در میان استودیو های برتر بازی سازی قرار دارد. بازی معروف WarFriends را نیز که امروزه غوغا به پا کرده است را نیز همین استودیو ساخته است.

FIFA 16 Soccer

روند بازی FIFA 16 Soccer

در این بازی، شما می توانید تیم رویایی خود را بسازید و بازیکنان مورد علاقه ی خود را به خدمت بگیرید. نقل و انتقال ها، هیجان زیادی در این بازی دارد. شما می توانید بازیکنان خود را در این بازی تمرین دهید تا مهارت آن ها بیشتر شود. درون بازی نیز کنترل هایی قرار دارد که با آن ها می توانید به سمت دروازه حریف حمله کنید و حرکات زیبای فوتبالی اجرا کنید و از گرافیک بالای این بازی لذت ببرید.

بازی FIFA 16 Soccer یک بازی فوتبالی بسیار زیبا می باشد که محبوبیت زیادی نیز کسب کرده است. در این بازی شما صحنه های فوتبالی زیبایی خواهید دید و از آن لذت خواهید برد. شما می توانید بازی FIFA 16 Soccer را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید FIFA 16 Soccer :

  • گرافیکی زیبا
  • قابلیت نقل و انتقال بازیکنان
  • کنترل آسان و کاربردی
  • امکان تنظیم خوشحالی بعد از گل

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید FIFA 16 Soccer :

  • بهبود عملکرد
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید FIFA 16 Soccer
بازی اندروید FIFA 16 Soccer
بازی اندروید FIFA 16 Soccer
بازی اندروید FIFA 16 Soccer

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.2.113645 حجم 30 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده