Fast Food Rampage

بازی اندروید Fast Food Rampage v1.0.8 دیوانگی فست فودی

بازی اندروید Fast Food Rampage یک بازی آرکید و اکشن می باشد که داستان یک دلقک دیوانه در یک شهر پرآشوب را به نمایش می گذارد. که باید با استفاده از سلاح های فست فودی دشمنان گیاه خوار شهر را از بین ببرید. بازی Fast Food Rampage یک بازی سرتاسر هیجان و ترکیب گیم پلی اکشن و آرکید دو بعدی می باشد. شما در نقش یک دلقک دیوانه و دوستدار همبرگر با …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۳ 998 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Fast Food Rampage یک بازی آرکید و اکشن می باشد که داستان یک دلقک دیوانه در یک شهر پرآشوب را به نمایش می گذارد. که باید با استفاده از سلاح های فست فودی دشمنان گیاه خوار شهر را از بین ببرید.

بازی Fast Food Rampage یک بازی سرتاسر هیجان و ترکیب گیم پلی اکشن و آرکید دو بعدی می باشد. شما در نقش یک دلقک دیوانه و دوستدار همبرگر با باند جدیدی از اشرار گیاه خوار رو به رو می شوید که در حال نابودی دکه های ساندویچ فروشی هستند و در سطح شهر منتشر شده اند که شما باید با اسلحه همبرگری خود به آن ها حمله و آن ها  را نابود کنید.

گیم پلی اکشن و هیجانی بازی Fast Food Rampage

گیم پلی بازی دیوانگی فست فودی از دو کنترلر جهتی روان برای کنترل شخصیت بازی استفاده می کند به صورتی که یک کنترل برای جا به جایی کاراکتر در چهار جهت و کنترل بعدی برای هدف گیری و شلیک می باشد دو دکمه قرمز د دو سمت صفحه قرار دارد که با در دست گرفتن دو جهت به صورت همزمان می تواند در حالت حرکت شلیک کنید. اما نیازی نیست که دستان شما به اجبار بر روی دو دکمه باشد و از هر قسمت سمت چپ صفحه دست خود را حرکت دهید کاراکتر شروع به حرکت می کند و در از هر کجای سمت راس صفحه نیز می توانید هدف گیری و شلیک را انجام دهید.

با شروع بازی در ابتدا نحوه کنترل کاراکتر را در بخش آموزشی یاد می گیرید و گذراندن بخش آموزشی می توانید اولین بخش بازی را شروع کنید. با شروع مرحله اول در سطح خیابان های شهر دو بعدی قرار می گیرید و تعدادی از دمشنان گیاه خوار به سمت شما در حال حرکت می باشند و باید با استفاده از اسلحه خود در حین حرکت و فرار کردن از تیر دشمنان تمامی دشمنان هر بخش را نابود کنید.

هر مرحله از بازی دارای بخش های مختلفی می باشد که در هر بخش باید تعداد مشخصی از دشمنان را قبل از بین رفتن نیرو خودتان نابود کنید. بازی Fast Food Rampage علاوه بر بخش های هر مرحله برای هر قسمت از بازی تعدادی هدف و آرچیومنت تعیین شده که با به اتمام رساندن هر هدف می توانید جوائزی را کسب کنید. جوائز و امتیازهای بخش مهم بازی دیوانگی فست فودی می باشند چرا که برای باز کردن مراحل جدید علاوه بر فتح کردن مراحل قبلی نیاز است تا مقداری پول را خرج باز کردن مرحله جدید و ارتقا ادوات خود بکنید و باید سعی کنید که در هر مرحله بیشترین امتیاز ممکن را کسب کنید.

 

Fast Food Rampage

محیط آزاد و وسیع با جوائز و چالش های مخفی

همانند بازی Dan The Man هر نقطه از مسیر بازی دارای اشیاء و چالش های مخفی می باشد بازی بدل از یک مسیر خطی معمول به شما یک محیط باز را می دهد که می توانید از کوچه های فرعی وارد بلوکه های دیگری شوید. گرافیک بازی همانند بازی های کنسولی دهه نود اما با بافت های با کیفیت تر و به صورت دوبعدی و از نمای بالا می باشد. اما حرکات شخصیت های بازی اصلا خشک نبوده و تغیر جهت کاراکتر ها به صورت سه بعدی می باشد. موسیقی بازی کاملا هیجان انگیز و هماهنگ با بازی می باشد برای هر دستگاهی که بدست می گیرید موسیقی با ریتم خاص به خود تعبیه شده که قابل تحسین می باشد.

رانندگی ماشین و اسلحه های متفاوت  Fast Food Rampage

بازی Fast Food Rampage تنها به اسلحه و تیر اندازی بسنده نکرده است و به عنوان یک دلقک دیوانه می توانید از هر غذا و ادات فست فودی به عنوان سلاح استفاده کنید. علاوه بر اسلحه های مختلفی که در بازی وجود دارد می توانید از نوشابه های سودا و شیر و دیگر غذا ها به عنوان بمب های خوشه ای استفاده کنید با بدست آوردن هر بمب می توانید با دوبار تاچ کردن صفحه آن ها را بر روی دشمنان خود پرتاب کنید.

علاوه بمب های خوشه ای گاهی با پیدا کردن ماشین و یا جت های  نوشابه ای می توانید آن ها را کنترل و رانندگی کنید و با له کردن دشمنان با استفاده از این ماشین ها آن ها را از بین ببرید. در کنار ماشین جت های نوشابه ای در محیط بازی دکه های فست فودی وجود دارد که در آن می توانید امتیاز و سکه های مختلفی را کسب کنید.

در بخش منو علاوه بر ورودی به مراحل بازی ۴ بخش دیگر به برای ارتقا قابلیت و انتخاب ادوات قدرتمند قرار داده شده است که با کسب امتیاز می توانید اسلحه های قدرتمند یا بمب های قوی تری را بخرید و یا آن ها را ارتقا دهید.

Fast Food Rampage علاوه برا این شخصیت های مختلف دیگری برای انتخاب وجود دارد که می توانید با پیمایش بازی ان ها را آزاد کنید و علاوه بر انتخاب شخصیت های بازی می توانید در بخش آخر آن ها را شخصی سازی و رنگ بندی شخصیت ها را تغییر دهید. علاوه بر شخصیت های دلقک. دیگر کاراکتر های بازی اعم از دشمنان و شهروندان نیز از تنوع بالای بهره می برند و هر کدام از دشمنان دارای قابلیت های مخصوص به خود است.

بازی دیوانگی فست فودی با گیم پلی اکشن و انفجار و چالش های ناگهانی خود توانسته به نمره ۴٫۶ از ۵ نمره از میان کاربران گوگل پلی دست یابد. هم اکنون می توانید این بازی آرکید و اکشن اندرویدی را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Fast Food Rampage :

  • گیم پلی مهیج ارکید و اکشن
  • انواع اسلحه و بمب های مختلف
  • امکان ارتقا قابلیت های اسلحه و بمب های بازی
  • تعداد بالای شخصیت های بازی
  • قابلیت شخصی سازی کارکترها
  • محیط باز و غیر خطی بازی
  • انواع ماشین و جت های مختلف بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Fast Food Rampage :

  • اضافه شدن حالت هاردکور
  • اضافه شدن غول رئیس (غول آخر)
  • رفع باگ و اشکال زدایی بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Fast Food Rampage
بازی اندروید Fast Food Rampage

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.8 حجم 82 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده