fail hard

بازی اندروید Fail Hard v1.0.18 موتور سواری شرایط سخت

Fail Hard آیا شما به موتور سواری علاقه دارید؟ به قواعد و قوانین فیزیک چطور؟ شاید این دو در نگاه اول ارتباط چندانی با هم نداشته باشند ولی وقتی پای بازی محبوب Fail Hard در میان باشد شرایط فرق میکند.   معرفی Fail Hard بازی Fail Hard یکی از محبوب ترین بازی های موتور سواری است که توسط Viima Games  طراحی و توسط Fingersoft منتشر شد و بر پایه قواعد فیزیک طراحی شده است. در …

۱۳۹۶-۰۸-۱۰ 1563 بار بدون دیدگاه امین

Fail Hard آیا شما به موتور سواری علاقه دارید؟ به قواعد و قوانین فیزیک چطور؟ شاید این دو در نگاه اول ارتباط چندانی با هم نداشته باشند ولی وقتی پای بازی محبوب Fail Hard در میان باشد شرایط فرق میکند.

 

معرفی Fail Hard

بازی Fail Hard یکی از محبوب ترین بازی های موتور سواری است که توسط Viima Games  طراحی و توسط Fingersoft منتشر شد و بر پایه قواعد فیزیک طراحی شده است. در این بازی ابتدا فردی مبتدی هستید و با رد کردن مراحل مختلف وکسب امتیاز بالاتر می روید تا به ستاره ی بدلکاری تبدیل شوید.

باید موانع مختلف را رد کنید و سکه های موجود در بازی را جمع آوری کنید بدون آنکه زمین بخورید. با افزایش سکه ها می توانید موتور و تجهیزات خود را ارتقا دهید و همچنین موتورهای جدید بخرید. یادتان باشد که در این بازی فرصتی برای افتادن و عقب گرد ندارید.

پس به محدودیت های خود غلبه کنید و با چالش های فیزیکی دست و پنجه نرم کنید و به صدر برسید. هم اکنون موتورسیکلت خود را روشن کنید و برای تبدیل شدن به بهترین موتورسوار بدلکار جهان حرکت کنید.


ویژگی های کلیدی Fail Hard :

  • موانع مختلف و هیجان انگیز و وجود اهداف متعدد در هر مرحله
  • کنترل راحت و ساده ی بازی
  • صداگذاری عالی به همراه انتخاب آهنگ دلخواه
  • متناسب برای همه ی رده های سنی

پیش نمایش

Fail Hard
Fail Hard

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.18 حجم 58 | 58 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده