Extreme Car Driving Simulator 2

بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2 v1.2.5 شبیه ساز واقعی رانندگی ۲

بازی Extreme Car Driving Simulator 2 یکی از لذت بخش ترین بازی های شبیه ساز رانندگی دنیا به حساب می‌آید. به این دلیل که در این بازی هیچ قانون خاصی مانند پلیس و یا جریمه وجود ندارد با تجربه این بازی هم رانندگی می‌آموزید و هم تفریح می‌کنید. تنها کافی است یک ماشین انتخاب کنید و به جاده ها بروید.همانطور که گفته شد در بازی Extreme Car Driving Simulator 2 …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ 570 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

بازی Extreme Car Driving Simulator 2 یکی از لذت بخش ترین بازی های شبیه ساز رانندگی دنیا به حساب می‌آید. به این دلیل که در این بازی هیچ قانون خاصی مانند پلیس و یا جریمه وجود ندارد با تجربه این بازی هم رانندگی می‌آموزید و هم تفریح می‌کنید. تنها کافی است یک ماشین انتخاب کنید و به جاده ها بروید.همانطور که گفته شد در بازی Extreme Car Driving Simulator 2 قوانین زیادی مانند پلیس و اخطارات رانندگی وجود ندارد بلکه فقط تنها وظیفه شما رانندگی آزاد در بازی است. بعد از انتخاب ماشین مورد علاقه خود با رفتن به جاده ها به سرعت رانندگی کنید و آن طور که می‌خواهید رفتار کنید زیرا هیچ کس جلو دار شما نخواهد بود.

بازی Extreme Car Driving Simulator 2 آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما در هر مکان و زمانی قادر به بازی کردن بدون محدودیت خواهید بود.

بازی Extreme Car Driving Simulator 2 یک گیم آفلاین در سبک مسابقه ای، شبیه ساز با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت AxesInMotion Racing برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. در حال حاضر این بازی تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی Extreme Car Driving Simulator 2 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه می‌باشد.

Extreme Car Driving Simulator 2

بازی Extreme Car Driving Simulator 2

در بازی شبیه ساز واقعی رانندگی ۲ شما تبدیل به یک راننده حرفه ای خواهید بود زیرا برای حرفه ای بودن در هر کاری بهتر است که تجربه داشته باشید و در این گیم هم شما همیشه در حال کسب تجربه خواهید بود. با انجام حرکات نمایشی و یا حرکات حرفه ای رانندگی در بازی جوایز و امتیازات دریافت کنید و با استفاده از این جوایز و امتیازات به خرید و ارتقاء ماشین خود بپردازید. همینطور اتفاقاتی واقعی هم در بازی تعبیه شده است که بازی را واقعی تر می‌کند به عنوان مثال امکان استفاده از جرثقیل هم در بازی وجود دارد تا اگر ماشین معکوس شود آن را دوباره به حالت اولیه باز گرداند.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به بدون قانون بودن آن اشاره کرد که قابلیت آزاد بودن کامل بازیکن در بازی را می‌دهد. اگر به سبک بازی های مسابقه ای علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Turns Oneway و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2 :

  • وجود ده ها وسیله رانندگی برای تمرین و تفریح
  • وجود اتفاقات و افکت های طبیعی
  • 3 محیط بزرگ از جمله فرودگاه، پارک و..
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات وسایل نقلیه
  • وجود دوربین ها از زوایای مختلف برای مشاهده عملکرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2 :

  • بهبود کنترل فرمان خودرو
  • بهبود کیفیت محیط و نقشه ها
  • رفع اشکالات جزئی و عمومی

پیش نمایش

بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2
بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2
بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2
بازی اندروید Extreme Car Driving Simulator 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.5 حجم 74 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده