Endless Sky

بازی اندروید Endless Sky v1.5 آسمان بی پایان

با بازی Endless Sky از تنوع موجود در این بازی لذت ببرید. در این بازی شما وارد یک دنیای زیبای کارتونی می شوید که هیچ وقت از آن خسته نخواهید شد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. امروزه تولید بازی هایی با گرافیک کارتونی و گیم پلی سبک تر بیشتر از گذشته رواج دارد و روزانه بازی های بیشتری با چنین ویژگی هایی می بینیم. البته جالب است …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۰۲ 765 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Endless Sky از تنوع موجود در این بازی لذت ببرید. در این بازی شما وارد یک دنیای زیبای کارتونی می شوید که هیچ وقت از آن خسته نخواهید شد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

امروزه تولید بازی هایی با گرافیک کارتونی و گیم پلی سبک تر بیشتر از گذشته رواج دارد و روزانه بازی های بیشتری با چنین ویژگی هایی می بینیم. البته جالب است بدانید که همین سادگی باعث شده تا این بازی ها بتوانند طرفداران بیشتری را جذب خود کنند و اینگونه می شود که افراد بیشتری در طول وقت خود را صرف این بازی هایی نه چندان سنگین ولی جذاب می کنند.

این گونه بازی ها در یک ویژگی اشتراک دارند که آن هم گیم پلی سبک آن ها می باشد. در این بازی ها شما اصولا فقط یک هدف را در طول بازی دنبال می کنند، آن هدف می تواند رد شدن از موانع یا عبور از مسیر های مختلف باشد. بازی Endless Sky نیز دقیقا یکی از همین بازی ها می باشد. گیم پلی این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Flappy 3D یا همان بازی فوق مشهور فلپی برد دارد.

بازی Endless Sky را استودیو بازی سازی CybeRoar ساخته است. شعار این استودیو ساده و در عین حال اعتیاد آور می باشد. این استودیو تاکنون توانسته بازی های ۲ بعدی و در عین جذاب و زیبایی بسازد و به شعار خود پای بند بوده است.

Endless Sky

در Endless Sky از میان لوله ها رد شوید

در این بازی ۳ حالت مختلف برای کاربر در نظر گرفته شده است. در نوع اصلی بازی شما باید شخصیت با مزه ی خود را میان لوله ها و موانع رد کنید، البته می توانید با جمع کردن سکه شخصیت های دوست داشتنی بیشتری باز کنید. علاوه بر این شما می توانید در ابتدای بازی یک صدای خاص را تعیین کنید تا با اجرای آن صدا، شخصیت شما بپرد و دیگر نیازی به دست برای بازی کردن ندارید.

حالت دیگر این بازی، نوع پرتال می باشد که در آن باید علاوه بر رد شدن از موانع، مواظب تیغ ها نیز باشید که جذابیت و هیجان و البته سختی بازی در این نوع بیشتر خواهد شد. حالت دیگر این بازی، حالت چند نفره می باشد که در این حالت شما می توانید با دوستان خود و یا افراد دیگر که آنلاین هستند رقابت کنید.

بازی Endless Sky یک بازی بسیار زیبا و در عین حال ساده می باشد که با این ویژگی ها می تواند مدت ها را شما مشغول خود کند. شما می توانید این بازی Endless Sky را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Endless Sky :

  • گیم پلی بسیار ساده و زیبا
  • وجود شخصیت های متعدد و دوست داشتنی
  • امکان کنترل شخصیت به وسیله ی صدا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Endless Sky :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Endless Sky
بازی اندروید Endless Sky
بازی اندروید Endless Sky

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5 حجم 18 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده