Empires and Allies

بازی اندروید Empires and Allies v1.74.1163511 امپراطورها و متفقین

در بازی Empires and Allies شما در نقش یک فرمانده کل خواهید بود که باید بتوانید یک پایگاه جنگی و نظامی بزرگ قدرتمند برپا کنید و از آن در مقابل دشمنان دفاع کنید. این دفاع کردن توسط ابزار ها و سلاح های دفاعی قوی ممکن خواهد بود زیرا که دشمن هر دفعه با نیرویی سنگین تر از قبل به پایگاه شما یورش خواهد آورد.همانطور که گفته شد شما فرمانده یک …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۹ 610 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Empires and Allies شما در نقش یک فرمانده کل خواهید بود که باید بتوانید یک پایگاه جنگی و نظامی بزرگ قدرتمند برپا کنید و از آن در مقابل دشمنان دفاع کنید. این دفاع کردن توسط ابزار ها و سلاح های دفاعی قوی ممکن خواهد بود زیرا که دشمن هر دفعه با نیرویی سنگین تر از قبل به پایگاه شما یورش خواهد آورد.همانطور که گفته شد شما فرمانده یک پایگاه نظامی هستید. هدف اصلی شما فقط دفاع از پایگاه و تجهیزات آن نیست بلکه هدف های دیگری نیز برای شما وجود دارد. یکی از این هدف ها حمله شما به دشمنان و تسخیر منابع و پایگاه آنان نیز می‌باشد. برای این کار نیازمند یک ارتش قوی و فکر نظامی خوب هستید که اینها ویژگی های یک فرمانده خوب است.

بازی Empires and Allies یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Zynga برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Empires and Allies در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگ پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

 

Empires and Allies

گیم پلی Empires and Allies

در بازی امپراطوراها و متفقین شما قابلیت انتخاب یکی از این ۲ قدرت را دارا می‌باشید این قدرت ها یکی امپراطوری قوی و نیرومند و دیگری متفقین که نیروهای شجاع و نترس هستند. در ابتدای بازی هر کدام را که انتخاب کنید باید تا آخرین لحظه وجود قدرت شما با آن و ویژگی هایش تطابق پیدا کنید. تمامی تجهیزاتی که در بازی به کار می‌رود مدرن و جدید هستند به عنوان مثال سلاح های سازمان یافته ای مثل M4 در دستان پیاده نظام و سلاح های سنگین مانند تانک های بروز و مدرن در اختیار ملت ها قرار دارند که تمامی این تجهیزات نیازمند یک فرمانده مقتدر و باهوش می‌باشد.

از ویژگی های بازی می‌توان به آنلاین بودن آن اشاره کرد که قابلیت ایجاد یک کلن (اتحاد) را با دیگران و دوستان را برای شما فراهم کرده است. اگر امپراطوری شما گروهی حمله کند و یا گروهی دفاع کند عملکرد بهتری نسبت به یک فرماندهی تنها خواهد داشت. اگر به سبک بازی های استراژیک و Empires and Allies علاقه دارید بهتر است که بازی Tiny Archers را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی Empires and Allies :

  • آشکارسازی جنگ های مدرن از موشک های ضد تهاجمی و موشک های ضد هوایی
  • استفاده از تمام تهیزات برای ساخت یک امپراطوری قدرتمند
  • امکان استفاده از تانک، هواپیما، هلیکوپتر و ...
  • سناریوی پیچیده و تقریبا غیرقابل پیش بینی جنگ DNNIC BATTELFIELDS
  • قابلیت اتحاد با 100 بازیکن دیگر
  • قابلیت بازی به صورت آنلاین

تغییرات نسخه جدید Empires and Allies :

  • رفع اشکال مختلف و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Empires and Allies
Empires and Allies
Empires and Allies
Empires and Allies

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.74.1163511 حجم 96 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده