Empire Defense

بازی اندروید Empire Defense v3.2 دفاع از امپراطوری

در Empire Defense باید با تمام قدرت و هوشی که دارید به دفاع از قلمرو خویش بپردازید. در این بازی شما باید در انتخاب ارتش و نوع دفاع خود بهترین را در نظر بگیرید تا بتوانید در دفاع از خود موفق باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. بازی های استراتژیک همیشه طرفداران خاص خود را دارد و افراد زیادی به این گونه بازی ها علاقه مند …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ 3188 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

در Empire Defense باید با تمام قدرت و هوشی که دارید به دفاع از قلمرو خویش بپردازید. در این بازی شما باید در انتخاب ارتش و نوع دفاع خود بهترین را در نظر بگیرید تا بتوانید در دفاع از خود موفق باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

بازی های استراتژیک همیشه طرفداران خاص خود را دارد و افراد زیادی به این گونه بازی ها علاقه مند هستند. اصولا در بیشتر این بازی ها شما به حمله و دفاع خواهید پرداخت. در حمله و دفاع کردن در این بازی ها شما باید به چیدمان ارتش خود فکر کنید و طوری اعضای ارتش خود را انتخاب کنید که بتوانید جلوی دشمن پیروز شوید. در بعضی از بازی های استراتژیک شما حتی می توانید نحوه و استراتژی حمله یا دفاع خود را نیز تعیین کنید. تمامی عوامل ذکر شده می تواند روی موفقیت شما در مراحل بازی تاثیر گذار باشد. بازی Empire Defense نیز از همین دسته بازی های جذاب می باشد.

در این بازی نیز وظیفه ی شما دفاع از قلمرو خود می باشد. برای این کار بعضی اوقات شما نیز باید به دشمن حمله کنید زیرا بهترین دفاع حمله است. این بازی از نظر سبک و گیم پلی به بازی Castle Creeps شباهت دارد. در هر دو بازی شما باید انتخاب استراتژی مناسب به جنگ با دشمن بپردازید و از خود دفع کنید.

بازی Empire Defense را استودیو بازی سازی TSGame ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های پرکار و با تجربه ی بازی سازی در اندروید می باشد. این استودیو در گذشته نیز بازی های استراتژیک ساخته است و در این زمینه تجربه دارد. آن ها توانسته اند به خوبی تجارب خود را در این بازی نیز وارد کنند به طوری که این بازی فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شده است.

 

Empire Defense

 

در Empire Defense با نیرو های مختلف از خود دفاع کنید

در بازی Empire Defense شما قهرمانان و نیرو های مختلفی در اختیار دارید که هر کدام از آن ها به نحوی به کار شما می آیند. شما همچنین می توانید از ترکیب این قهرمانان با نیرو های ویژه و ابر قدرت هایی که دارید به جنگ با دشمن بپدازید و آن ها را نابود کنید.

بازی Empire Defense یک بازی استراتژیک زیبا می باشد که شما در آن باید با انتخاب مناسب ارتش خود به دفاع از قلمرو خود بپردازید. شما می توانید بازی Empire Defense را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Empire Defense :

  • گرافیکی زیبا
  • وجود شخصیت ها و قهرمان های مختلف
  • وجود مراحل مختلف با سطوح دشواری گوناگون
  • وجود نقشه های مختلف
  • وجود دشمن های مختلف برای به چالش کشیدن قدرت دفاعی شما

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Empire Defense :

  • اضافه شدن 200 طلا در ابتدا برای شروع هر راند از بازی
  • امکان ارتقاء تا سطح 55
  • بهبود عملکرد و ثبات بازی
  • رفع مشکلا گزارش شده

پیش نمایش

بازی اندروید Empire Defense
بازی اندروید Empire Defense
بازی اندروید Empire Defense

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.2 حجم 40 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده