Element TD

بازی اندروید Element TD v1.9.1 عنصر دفاع از برج

بازی Element TD یک بازی متفاوت در سبک استراتژیک می باشد. در این بازی شما باید از قلمرو خود دفاع کنید، اما در محیطی که تا به حال کمتر، مشابه به آن را دیده اید. بازی های استراتژیک همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. در اینگونه بازی ها معمولا شما باید قلمرو بسازید و با ساخت و توسعه ی آن به فکر ایجاد ارتش خود نیز باشید. در این …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۷ 1613 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Element TD یک بازی متفاوت در سبک استراتژیک می باشد. در این بازی شما باید از قلمرو خود دفاع کنید، اما در محیطی که تا به حال کمتر، مشابه به آن را دیده اید.

بازی های استراتژیک همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. در اینگونه بازی ها معمولا شما باید قلمرو بسازید و با ساخت و توسعه ی آن به فکر ایجاد ارتش خود نیز باشید. در این بازی ها شما می توانید چیدمان های متفاوتی را برای ارتش خود امتحان کنید و متناسب با آن ها به دفاع یا جنگ بپردازید. بازی Element TD نیز در همین سبک می باشد فقط با تفاوت هایی جذاب!

در بعضی از بازی های استراتژیک شما فقط می بایست از قلمرو خود دفاع کنید، بنابراین شما تنها روی نحوه ی چیدمان ارتش خود و نوع دفاع کردن تمرکز می کردید. حال، در تعدادی از این بازی ها شما روی برج هایی قرار دارید و باید با انتخاب تجهیزات و نحوه ی چیدمان ارتش خود به دفاع از قلمرو خود بپدازید. به این گونه بازی دفاع از برج یا Tower Defense نیز گفته می شود. بازی Element TD نیز دقیقا در همین سبک می باشد. از دیگر بازی های موجود در این سبک می توان به بازی Tiny Archers اشاره کرد.

بازی Element TD را استودیوی بازی سازی Element Studios LLC ساخته است. این استودیو با ساختن همین بازی توانسته موفقیت های زیادی کسب کند و توجه خود را روی همین بازی و به روز رسانی آن گذاشته است. نا گفته نماند این بازی کاملا با دیگر بازی ها در این سبک فرق دارد. جالب است بدانید این بازی در گوگل پلی توانسته از سمت کاربران نمره ی ۴٫۵ از ۵ را دریافت کند که یک نتیجه ی فوق العاده می باشد.

 

Element TD

 

تفاوت های بازی Element TD  با دیگر بازی ها

همانطور که گفته شد، بازی Element TD در سبک دفاع از برج می باشد اما تفاوت های زیادی با دیگر بازی ها دارد. در این بازی خبر از ارتش و تیر انداز نیست. در این بازی عناصر در برای دفاع از قلمرو در خدمت شما می باشند. عناصری مانند آب، آتش، تاریکی، طبیعت و … .

شما می توانید این عناصر را هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی استفاده کنید تا از موج حمله ی دشمنان خود جلوگیری کنید. هر بار که جلوی یک موج از حمله را بگیرید، امتیازاتی کسب می کند که بعد ها این امتیازات برای ارتقا برج ها به شما کمک می کنند.

بازی Element TD یک بازی استراتژیک کاملا متفاوت می باشد. سبک و محیط این بازی می تواند شما را مجذوب خود کند. شما می توانید بازی اندروید Element TD را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Element TD :

  • سبکی کاملا متفاوت
  • وجود محیط های مختلف
  • وجود برج هایی با قابلیت های متنوع
  • امکان ارتقاء هر یک از شخصیت‌ها
  • دارای 4 نقشه متفاوت برای کاوش استفاده از تاکتیک‌های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Element TD :

  • اضافه شدن برج های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Element TD
بازی اندروید Element TD
بازی اندروید Element TD

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.9.1 حجم 81 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده