Eitaa

نرم افزار اندروید Eitaa v1.0.4 پیام رسان ایتا

ایتا (Eitaa) یک نرم افزار ایرانی می‌باشد که برای اولین بار توسط شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز در مارکت مشهور ایرانی به انتشار در آمد و با بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال به یکی از نرم افزار‌های پایم رسانی بومی تبدیل شده است. ایتا با داشتن محیط کاربرپسند و طراحی زیبایش شاید بتواند نرم افزار ایتا رونق گرفته و به یک شبکه اجتماعی بسیار خوبی تبدلی شود. ایتا با در …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ 971 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

ایتا (Eitaa) یک نرم افزار ایرانی می‌باشد که برای اولین بار توسط شرکت اندیشه یاوران تمدن امروز در مارکت مشهور ایرانی به انتشار در آمد و با بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال به یکی از نرم افزار‌های پایم رسانی بومی تبدیل شده است. ایتا با داشتن محیط کاربرپسند و طراحی زیبایش شاید بتواند نرم افزار ایتا رونق گرفته و به یک شبکه اجتماعی بسیار خوبی تبدلی شود. ایتا با در اختیار گذاشتن امکانات بسیاری همچون آپلود انواع فایل به صورت نامحدود، امکان ساخت کانال‌های درختی، ایجاد گروه‌ها با ظرفیت جای گیری بالای کاربران و ساخت انواع ربات‌های هوشمند که به شما در مدیریت گروه و کانال‌های درختی کمک خواهند کرد.

ایتا در این روز‌ها درگیر و جوابگوی پاس‌خ‌های بسیاری به کاربران و افراد دیگر بوده است، زیرا ایتا در شبکه اجتماعی توئیتر توسط یک فرد به چالش کشده شد و از ایتا انتقاد‌های تندی را به عمل آورد، وی در توئیت خود نوشته بوده که همه بخش‌های ایتا برگرفته از تلگرام‌ است، حتی نسخه وب آن که سورس کد‌های ویسپی استفاده کرده فقط تغییر کرده است و همین انتقادات راه را برای پیشرفت ایتا سخت کرده است، به همین سبب توسه دهندگان این نرم افزار تصمیم گرفته‌اند تا در آینده نچندان دور قبلیت‌های منحصر به فردی را به ایتا اضافه کنند تا دیگر در برابر چنین انتقاد‌هایی از سوی افراد ناشناس قرار نگیرد. همچنین در ادامه می‌توانید از نرم افزار باهم نیز بازدید کنید.

 

Eitaa

 

نرم افزار شبکه اجتماعی اندروید ایتا Eitaa

همانطور که شما از امکانات مختلف و کاربردی تلگرام آگاه هستید، در پیام رسان ایتا هم می‌توانید به چنین امکاناتی دسترسی داشته باشید. ایجاد گروه بصورت نامحدود و ساختن کانال در این پیام رسان به خوبی توسعه یافته است و کاربران می‌توانند در محیطی امن کار‌های روزمره خود در شبکه‌های اجتماعی را به راحت‌ترین نحو ممکن انجام دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های بارز ایتا کاهش حجم مصرف اینترنت کاربرانش می‌باشد، ایتا با بهره‌گیری از الگوریتم‌های خاص، مصرف حجم کاربرانش را تا ۵۰ درصد کاهش داده است. همچنین در هنگام ایجاد کانال‌های درختی می‌توانید منوی خاصی را برای ارسال مطالب خود تجربه کنید. نرم افزار ایتا را میتوانید هم اکنون از وبسایت یزد اپلیکیشن دریفات و بر روی دستگاه خود نصب نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا :

  • سرعت بالا در هنگام بارگذاری مطالب
  • رابط کاربری شبیه به تلگرام
  • فضای ابری نامحدود برای بارگذاری فایل‌ها
  • امکان ساخت کانال و گروه به صورت نامحدود
  • امکان استفاده از نسخه وب

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا :

  • بهبود عملکرد برنامه و رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا
نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا
نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا
نرم افزار اندروید Eitaa پیام رسان ایتا

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.4 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده