Dungeon Hunter 5

بازی اندروید Dungeon Hunter 5 – Action RPG v3.5.1a شکارچی سیاه چال ۵

بازی Dungeon Hunter 5 پنجمین نسخه از سری بازیهای پرطرفدار اکشن نقش آفرینی Dungeon Hunter ساخته شرکت گیم لافت بوده که برای سیستم عامل های مختلفی از جمله اندروید ساخته شده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ و دانلود میلیون مشخص می کند که همچون دیگر عناوین موبایلی نبوده و سرگرمی کاملی را برای طرفداران و بازیکنان خود به ارمغان می آورد.   گیم پلی Dungeon Hunter …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۳ 2086 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Dungeon Hunter 5 پنجمین نسخه از سری بازیهای پرطرفدار اکشن نقش آفرینی Dungeon Hunter ساخته شرکت گیم لافت بوده که برای سیستم عامل های مختلفی از جمله اندروید ساخته شده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ و دانلود میلیون مشخص می کند که همچون دیگر عناوین موبایلی نبوده و سرگرمی کاملی را برای طرفداران و بازیکنان خود به ارمغان می آورد.

 

گیم پلی Dungeon Hunter 5

همانطور که از نام بازی پیدا است، در Dungeon Hunter با توجه به گفته گیم لافت پس از شکست تهاجم شیطان در Kingdom of Valenthia در هم می پاشد و تنها جنگجویان می توانند دنیا را از این وضعیت خارج کنند. شما به عنوان شخصیت اصلی با به دست گرفتن سلاحی قدرتمند باید به جنگ دشمنان اهریمنی رفته و آنها را از پای درآورید.

شما باید دنیا را از دست اهریمنان نجات دهید و مانع نابودی کامل آن به دست دشمنان شیطانی شوید. البته با وجود شخصیت های قهرمان و سلاح های قدرتمند می توان به سرعت دشمنان را از سر راه برداشته و آنها را به نابودی برسانید.

Dungeon Hunter 5

اگرچه ساختار بازی مشابه نسخه های پیشین بوده اما شرکت گیم لافت با افزودن داستانی جدید، گرافیک بهبود یافته و برخی ویژگی های جدید سعی کرده عنوانی قابل توجه موبایلی را توسعه داده و در دسترس بازیکنان و طرفداران قرار دهد. بازیهای گیم لافت در میان عناوین موبایلی بسیار مطرح هستند و از طرفداران کمی برخوردار نیستند.

اگر از طرفداران بازی های اکشن هستید بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D را نیز به شما پیشنهاد می کنیم. در بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D شما یک شکارچی ماهر هستید و با تجهیزاتی که در اختیار دارید باید به شکار دایناسور ها و زامبی هایی که تشنه به خون شما هستند بروید.

گیم لافت تاکنون بازیها مختلفی در سبک مسابقه ای، ریسینگ، شوتر و برخی دیگر منتشر کرده که همگی با امتیاز بالا و میزان دانلود قابل توجه رو به رو شدند. از آنجایی که کارنامه این شرکت کوچک نیست بیشتر افراد به تحسین عناوین این شرکت می کنند که بازی شکارچی سیاه چال ۵ یکی از آنها محسوب می شود. برای اجرای بازی می توانید به پست حذف لایسنس بازی های اندروید مراجعه کنید و با انجام مراحل ذکر شده بازی های اندروید دارای لایسنس را بدون دردسر اجرا کنید.


ویژگی های کلیدی Dungeon Hunter 5 :

  • انجام بازی به شکل تک نفره در 5 حالت
  • حالت چندنفره مهیج
  • ماموریت های روزانه و هفتگی
  • وجود سلاح های مختلف
  • شخصیت های قهرمان
  • گرافیک HD باکیفیت

پیش نمایش

Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.5.1a حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده