Drone Shadow Strike

بازی اندروید Drone Shadow Strike v1.4.9 پهپاد هجوم سایه

در بازی Drone Shadow Strike با کنترل یک پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) از آسمان نبرد های بزرگ و کوچک را هدایت کنید. اهداف بسیاری هستند که نابودی و جاسوسی آن ها برای سربازان و نیرو های زمینی دشوار و یا غیر ممکن می‌باشد برای همین از نیروی هوایی یعنی شما در این موارد استفاده می‌شود تا بتوانید بدون تلفات و با بهترین عملکرد ماموریت های دشوار را انجام دهید.همانطور که اشاره …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ 267 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Drone Shadow Strike با کنترل یک پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) از آسمان نبرد های بزرگ و کوچک را هدایت کنید. اهداف بسیاری هستند که نابودی و جاسوسی آن ها برای سربازان و نیرو های زمینی دشوار و یا غیر ممکن می‌باشد برای همین از نیروی هوایی یعنی شما در این موارد استفاده می‌شود تا بتوانید بدون تلفات و با بهترین عملکرد ماموریت های دشوار را انجام دهید.همانطور که اشاره شد در بازی Drone Shadow Strike شما در نقش کنترل کننده یک هواپیمای بدون سرنشین جنگی (پهپاد) می‌باشید که وظیفه شما انجام ماموریت هایی است که برای نیروی زمینی دشوار و یا غیر ممکن می‌باشد به عنوان مثال برای جاسوسی از یک مکان که ممکن است جان سربازان را به خطر بیاندازد شما می‌توانید بدون تلفات به راحتی به جاسوسی مناطق مورد نظر پردازید.

بازی Drone Shadow Strike به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Drone Shadow Strike یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این شرکت سازنده بازی های محبوبی همانند Real Steel World Robot Boxing و WWE Mayhem می‌باشد که هم اکنون از سایت قابل دریافت می‌باشند. دانلود بازی Drone Shadow Strike در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی توسط کاربران ۴٫۲ از ۵٫۰ می‌باشد.

Drone Shadow Strike

بازی اکشن اندروید Drone Shadow Strike

در این گیم شما با کنترل صحیح پهپاد قادر خواهید بود جان صد ها سرباز را از مرگ حتمی نجات دهید و دشمنان فراوانی را که نابودی آن ها دشوار می‌باشد نابود کنید. بعد از پایان هر ماموریت باید به جنگنده خود رسیدگی کنید به عنوان مثل تعمیرات لازم را بعد هر نبرد انجام دهید، مهمات را چک کنید و تجهیزات بروز و بهتر را جایگزین تجهیزات قبلی بکنید تا در نبرد های آینده راحت تر به پیروی دست پیدا کنید. با پایان موفقیت آمیز هر ماموریت شما جوایز و مدال هایی دریافت می‌کنید که با آن ها قادر به استفاده از پهپاد ها و یا تجهیزات بهتر و جدید خواهید بود. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Injustice 2 و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Drone Shadow Strike :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 8 نوع جنگنده بدون سرنشین
  • وجود بیش از 34 ماموریت
  • وجود 4 نوع بمب و سلاح های مختلف
  • قابلیت ارتقاء به سطح 7 بیشتر تجهیزات
  • کنترل جنگنده با لمس ساده
  • وجود بیش از 20 درجه رسمی برای افسران
  • وجود بیش از 282 جالش

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Drone Shadow Strike :

  • اضافه شدن ماموریت های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Drone Shadow Strike
بازی اندروید Drone Shadow Strike
بازی اندروید Drone Shadow Strike
بازی اندروید Drone Shadow Strike

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.9 حجم 85 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده