Driving School 2017

بازی اندروید Driving School 2017 v1.12.0 مدرسه رانندگی ۲۰۱۷

بازی Driving School 2017 می تواند به راستی شما را در موقعیت رانندگی ماشین های مختلف قرار دهد. این بازی در واقع شبیه ساز رانندگی با ماشین های مختلف در مکان های متفاوت می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. رانندگی با ماشین های مختلف برای بیشتر مردم یک لذت و تفریح به حساب می آید که متاسفانه این نوع تفریح کردن برای همه میسر نمی باشد. …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ 1213 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Driving School 2017 می تواند به راستی شما را در موقعیت رانندگی ماشین های مختلف قرار دهد. این بازی در واقع شبیه ساز رانندگی با ماشین های مختلف در مکان های متفاوت می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

رانندگی با ماشین های مختلف برای بیشتر مردم یک لذت و تفریح به حساب می آید که متاسفانه این نوع تفریح کردن برای همه میسر نمی باشد. مشتاقان ماشین و رانندگی همیشه زیاد بوده اند و هستند. از این رو همواره ماشین ها و رانندگی مورد توجه سازندگان فیلم و بازی قرار می گرفته است که دنیای اندروید نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و ما شاهد بازی های ماشین سواری زیادی در تلفن های هوشمند اندروید هستیم که از بین آن ها می توان به Asphalt Nitro اشاره کرد که یکی از موفق ترین بازی های ماشین سواری اندروید نیز می باشد.

بازی Driving School 2017 نیز یک بازی ماشین سواری می باشد که بیشتر روی قسمت شبیه سازی رانندگی تمرکز کرده است. این بازی در سبک شبیه سازی می باشد که شما با آن می توانید رانندگی با ماشین های مختلف در شرایط متفاوت تجربه کنید. در این بازی سعی شده تا محیط به واقعیت بیشترین شباهت را داشته باشد، که البته در بسیاری از صحنه ها چنین نیز شده است.

بازی Driving School 2017 را استودیو بازی سازی Ovidiu Pop ساخته است. این استودیو در زمینه ی ساخت بازی های ماشین سواری و رانندگی مهارت و تجربه ی خاصی دارد. بهتر است بدانید، بازی Euro Truck Driver را نیز همین استودیو ساخته است که آن هم یک بازی در سبک شبیه سازی رانندگی با کامیون های مختلف می بود.

Driving School 2017

 

با Driving School 2017 رانندگی در قاب تلفن همراه را تجربه کنید

همانطور که گفته شد، این بازی در سبک شبیه سازی رانندگی می باشد. در این بازی شما ماشین های مختلفی در اختیار دارید که با رد شدن از مراحل می توانید ماشین های دیگری نیز بخرید. شما می توانید با ماشین خود در محیط های مختلف و با شرایط آب و هوایی گوناگون رانندگی کنید و از گرافیک زیبای این بازی لذت ببرید.

کنترل های مختلف کنترل ماشین از قبیل گاز، ترمز دنده (هم برای ماشین دستی و هم برای ماشین اتومات) روی صفحه نمایش قرار گرفته است که حس طبیعی رانندگی را در شما ایجاد می کند.

با بازی Driving School 2017 رانندگی با ماشین های مختلف در مکان های مختلف با گرافیک و گیم پلی زیبا تجربه کنید. شما می توانید بازی Driving School 2017 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Driving School 2017 :

  • وجود ماشین های مختلف
  • وجود نقشه ها با شرایط آب و هوایی گوناگون
  • کنترل های متنوع برای هدایت ماشین
  • گرافیکی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Driving School 2017 :

  • اضافه شدن تم زمستان
  • نقشه زمستان جدید
  • افزوده شدن 5 وسیله جدید
  • افزوده شدن سوپر خودرو
  • افزوده شدن ماشین جدید Hypercar
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Driving School 2017
بازی اندروید Driving School 2017
بازی اندروید Driving School 2017
بازی اندروید Driving School 2017

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.12.0 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده