Drive Ahead

بازی اندروید Drive Ahead v1.72.1 به جلو بران + نسخه مود

طرفداران ماشین، آماده هیجان هستید؟ یکی از خشن ترین بازی های تاریخ ماشین سواری اندروید به نام Drive Ahead به بیرون عرضه شد. شما باید آماده تصادف های سنگین ماشین ها و کامیون ها با یکدیگر باشید. این بازی در واقع جنگ گلادیاتوری ماشین ها می باشد. شما باید کلاه ایمنی حریف خود را با ماشین یا کامیون خود نابود کنید. بله، نه تنها باید ماشین حریف خود را نابود …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 1461 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

طرفداران ماشین، آماده هیجان هستید؟ یکی از خشن ترین بازی های تاریخ ماشین سواری اندروید به نام Drive Ahead به بیرون عرضه شد. شما باید آماده تصادف های سنگین ماشین ها و کامیون ها با یکدیگر باشید.

این بازی در واقع جنگ گلادیاتوری ماشین ها می باشد. شما باید کلاه ایمنی حریف خود را با ماشین یا کامیون خود نابود کنید. بله، نه تنها باید ماشین حریف خود را نابود کنید بلکه باید راننده ی ماشین حریف خود را نیز از بین ببرید. خشن به نظر می رسد؟

ماشین ها وسیله ی جنگ شما می باشد. البته نمی توان به این وسایل ماشین گفت. این وسایل بیشتر شبیه کامیون های غول آسا می باشند که به راحتی از تپه ها بالا و پایین می روند. همچنین در این بازی واقعاً بعضی اوقات کامیون هایی دیده می شوند که می توان به آن ها ماشین های جنگی فضایی ها گفت. جذاب به نظر می رسد!

قبلا نیز چنین بازی هایی دیده بودیم که ماشین ها از روی تپه ها بالا و پایین می روند. به عنوان مثال از بین آن ها می توان به بازی Hill Climb Racing اشاره کرد. البته در بازی ها مشابه مثل این بازی خبری از جنگ و نابودی نیست. به نوعی می توان سبک این بازی را نوآورانه و تازه دانست.

سازنده ی این بازی استودیوی Dodreams Ltd می باشد که به تازگی این بازی را عرضه کرده است. بازی Drive Ahead   را می توان نقطه ی اوج این استودیو دانست چون به گفته ی خودشان وقت زیادی صرف ساخت این بازی کردند. این استودیو قبلا نیز بازی اکشن ساخته است ولی در این بازی نوعی جدیدی از بازی را برای مخاطبین ماشین سواری طراحی کرده است. همچنین Dodreams وعده چندین آپدیت برای این بازی را به مخاطبین خود داده است.

 

Drive Ahead

سبک بازی Drive Ahead

همانطور که گفته شد، بازی Drive Ahead ترکیبی از بازی های اکشن و ماشین سواری می باشد. با این که سبک بازی جدید می باشد و کمی زمان می برد تا جای خود را در دل مردم باز کند اما آمار دانلود این بازی نشان می دهد که این بازی، بیشتر از حد انتظار مورد استقبال قرار گرفته است.

در این بازی علاوه بر بالا و پایین رفتن از تپه شما باید کمی تشنه ی خون باشید. در واقع شما باید سر حریف خود را با ماشین نابود کنید و او را بکشید. با این که بازی کمی خشن به نظر می رسد، ولی طراحی اجزای این بازی واقعاً عالی و بی نقص می باشد. بازی War Machine شاید بخشی از انتظارات کاربران را براورده کند، اما تفاوت های بسیاری با این بازی مهسج دارد.

بیشتر ما با بازی های دو بعدی خاطره داریم. بازی های دو بعدی به خاطر سادگی کنترل، همیشه معروف بوده اند. بازی Drive Ahead  نیز طراحی دو بعدی دارد پس سادگی در آن موج می زند. بنابراین شما فقط باید به چپ و راست بروید و ماشین خود را کنترل کنید.

گیم پلی بازی Drive Ahead

گیم پلی این بازی مسلما برای شما خیلی آشنا خواهد بود. گیم پلی این بازی به طور زیبا و در عین حال ساده طراحی شده است. با اینکه این بازی طراحی دو بعدی دارد ولی به گرافیک این بازی نیز توجه خاصی شده است. با اینکه ساختار ماشین ها خیلی بزرگ می باشد ولی در طراحی به صورت با مزه ای طراحی شده اند و مخاطب را یاد اسباب بازی خود می اندازد. شاید تنها نکته ی با مزه ی این بازی طراحی گرافیکی ماشین ها باشد.

در این بازی ماشین های زیادی به چشم می خورد که هر کدام به طور منحصر به فردی طراحی شده اند. بعضی از ماشین ها خیلی کوچک هستند، بعضی دیگر شبیه کفش می باشند و بعضی دیگر واقعاً عجیب و غریب می باشند و شبیه سفینه های جنگی فضایی می باشند.

بازی Drive Ahead شامل ۴ حالت بازی مختلف و نزدیک صد مرحله می باشد. علاوه بر مراحل مختلف، مکان های زیادی برای جنگیدن می باشد. در بعضی از مراحل حتی دایناسور، موجودات فضایی و ربات ها  نیز به چشم می خورد که حتما در بعضی از مراحل با آن ها رو به رو می شوید.

یکی از حالات این بازی، حالت فوتبال این بازی می باشد. یک توپ بزرگ بین شما و حریف شما قرار می گیرد و شما باید با این توپ و با ضربه های ماشین خود گل بزنید تا مرحله را تمام کنید. در واقع مکان این بازی یک استادیوم با دو ماشین بزرگ به عنوان بازیکن می باشد.

حالت دو نفره ی بازی Drive Ahead

یکی دیگر از حالات این بازی، دو نفره شدن این بازی می باشد. در بازی Drive Ahead به حالت دو نفره توجه ویژه ای شده است. شما می توانید با دوست خود در یک دستگاه اندروید، این بازی را دو نفره با یکدیگر بازی کند. علاوه بر این می توانید با وصل شدن به یک شبکه وای فای (WiFi)  در تلفن های هوشمند خود با یکدیگر بازی کنید. مسلما لذت بخش خواهد بود، فقط مواظب دوستی های خود باشید!

اگر عاشق ماشین بازی و هیجان هستید، با این بازی تجربه ی جدیدی خواهید داشت و از این بازی لذت خواهید برد. Drive Ahead سبک جدیدی از بازی ها اندرویدی می باشد که توانسته در مدت کوتاهی طرفداران زیادی جذب خود کند. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Drive Ahead :

  • سبک جدید بازی
  • طراحی ساده و دوست داشتنی
  • کنترل آسان
  • قابلیت دو نفره هم به صورت آنلاین و هم در یک دستگاه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Drive Ahead :

  • رئیس برگشته! نبرد برای جایزه نهایی
  • ماموریت های روزانه داغ چرخ ها در تقویم استادیوم سوپراستار!
  • برطرف شدن اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Drive Ahead
بازی اندروید Drive Ahead
بازی اندروید Drive Ahead
بازی اندروید Drive Ahead

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.72.1 حجم 91 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده