Drift Max Pro - Car Drifting Game

بازی اندروید Drift Max Pro – Car Drifting Game v1.3.1 مسابقات دریفت حرفه ای

اگر رانندگی کرده اید حتما می‌دانید که دریفت کشیدن در جاده ها بسیار خطرناک و در عین حال مهیج و سرگرم کننده می‌باشد اما در دنیای واقعی امکان انجام این کار وجود ندارد زیرا باعث به خطر انداختن جان خود و دیگران خواهد شد. اما در بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game با داشتن یک اتوموبیل به می‌توانید بدون هیچ محدودیتی دریفت بکشید و جایزه دریافت کنید.همانطور که اشاره …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۴ 275 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر رانندگی کرده اید حتما می‌دانید که دریفت کشیدن در جاده ها بسیار خطرناک و در عین حال مهیج و سرگرم کننده می‌باشد اما در دنیای واقعی امکان انجام این کار وجود ندارد زیرا باعث به خطر انداختن جان خود و دیگران خواهد شد. اما در بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game با داشتن یک اتوموبیل به می‌توانید بدون هیچ محدودیتی دریفت بکشید و جایزه دریافت کنید.همانطور که اشاره شد در بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game شما به عنوان یک راننده حرفه ای در زمینه دریفت کشیدن ایفای نقش می‌کنید که باید بتوانید با انجام حرکات نمایشی زیبا و مهیج امتیازاتی را کسب کنید و با استفاده از این امتیازات از رقیبان خود که در این زمینه همتای شما هستند و مسابقه می‌دهند جلو بزنید و پیروز میدان شوید.

بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game یک گیم در سبک مسابقه ای با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Tiramisu برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Drift XL CAR RACING و Kelime Cambazı Kelime Oyunu اشاره کرد. دانلود بازی Drift Max Pro – Car Drifting Game ذر گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵٫۰ می‌باشد.

Drift Max Pro - Car Drifting Game

بازی مسابقه ای Drift Max Pro – Car Drifting Game

در این گیم با استفاده از امتیازاتی که بدست آورده اید می‌توان ماشین های خود را تغییر دهید و با خرید ماشین های بهتر راحت تر در مسابقات پیروز شوید. برای پیروز شدن تنها کافی است در محیطی که بازی تعیین می‌کند حرکات نمایشی مخصوصاً دریفت انجام دهید تا امتیازات خوبی بدست آورید. با این بازی می‌توانید بین دوستان خود چالش برگزار کنید به عنوان مثال با چندین موبایل بازی کنید تا مشخص شود چه کسی بیشترین امتیاز را بدست می‌آورد و یا با یک موبایل چندین نفر چالش برگزار کنند.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به قابلیت شخصی سازی ماشین ها اشاره کرد که ماشین هارا بر اساس سلیقه شما فراهم می‌کند. اگر به سبک بازی های مسابقه ای علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Need for Speed No Limits و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game :

  • کاملا آفلاین
  • قابلیت شخصی سازی ماشین ها (رنگ، برچسپ، تعیین ارتفاع و...)
  • وجود ماشین های متعدد و زیبا
  • وجود نقشه های زیبا و مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game
بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game
بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game
بازی اندروید Drift Max Pro - Car Drifting Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.1 حجم 18 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده