Draw Glow Comics

بازی اندروید Draw Glow Comics v1.0.1 طراحی و رنگ آمیزی

با استفاده از نرم افزار زیبا Draw Glow Comics شما قادر به تخلیه کردن ایده های رنگی خود بر روی نقاشی ها در برنامه خواهید بود. در این برنامه بیش از ۲۰ نقاشی و اثر حرفه ای و ۳ بعدی وجود دارد که نیازمند خلاقیت و هنر شما هستند به این معنی که این نقاشی ها بدون هیچ رنگی و خشک هستند و ظیفه شما دادن رنگ و نشاط به …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۲ 644 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

با استفاده از نرم افزار زیبا Draw Glow Comics شما قادر به تخلیه کردن ایده های رنگی خود بر روی نقاشی ها در برنامه خواهید بود. در این برنامه بیش از ۲۰ نقاشی و اثر حرفه ای و ۳ بعدی وجود دارد که نیازمند خلاقیت و هنر شما هستند به این معنی که این نقاشی ها بدون هیچ رنگی و خشک هستند و ظیفه شما دادن رنگ و نشاط به آن ها است.در برنامه Draw Glow Comics رنگ های زیبا و متنوعی برای رنگامیزی به دستان شما داده می‌شود و شما باید بتوانید با استفاده از ذوق و استعداد خود به طرح های موجود در نرم افزار روح و نشاط بدهید. شما قادر به مخلوط کردن رنگ ها در همدیگر و خلق رنگ های جدید خواهید بود.

برنامه Draw Glow Comics یک نرم افزار در سبک خلاقیت و آموزشی با درجه سنی می‌باشد. این برنامه توسط شرکت ColorJoy برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود نرم افزار Draw Glow Comics در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل استفاده می‌باشد. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

Draw Glow Comics

نرم افزار Draw Glow Comics

برنامه Draw Glow Comics برای اشخصای که به نقاشی های معمولی و کمیک علاقه دارند بسیار عالی و مفید است آن ها می‌توانند با دانلود و استفاده از این برنامه خلاقیت خود را بدون هدر دادن برگه و همینطور چوب برای مداد به راحتی با انگشتان خود با لمس ساده نقاشی هارا بکشند و یا آن هارا رنگ آمیزی کنند.

این کار برای کسانی که موبایل های دارای مداد هستند بسیار راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود به عنوان مثال کسی که گوشی مانند گلکسی نوت داشته باشد نقاشی کردن با اس پن آن بسیار لذت بخش خواهد بود. اگر به سبک برنامه های آموزشی علاقه دارید بهتر است که برنامه Pictionary را نیز دانلود و نصب کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Draw Glow Comics :

  • سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای پلی
  • وجود رنگ های متفاوت و زیبا
  • و...

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Draw Glow Comics :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Draw Glow Comics
نرم افزار اندروید Draw Glow Comics
نرم افزار اندروید Draw Glow Comics
نرم افزار اندروید Draw Glow Comics

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 10 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده