Drag Sim 2018

بازی اندروید Drag Sim 2018 v1.1.0 مسابقات درگ

Drag Sim 2018 یک بازی در سبک اتوبیل رانی درگ می‌باشد که چندی پیش در دو مارکت پلی استور و اپ استور برای پلتفرم‌های مخصوص به خود توسط Ovidiu Pop انتشار یافت. بسیار ساده است، شما با وارد شدن به لیگ مسابقات باید به ترتیب با دیگر حریف‌های خود برای به دست آوردن مقام قهرمانی تلاش کنید. پای خود را بر روی پدال فشار دهید تا لاستیک‌های ماشین آسفالت‌ها را مانند تانک …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۳ 919 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Drag Sim 2018 یک بازی در سبک اتوبیل رانی درگ می‌باشد که چندی پیش در دو مارکت پلی استور و اپ استور برای پلتفرم‌های مخصوص به خود توسط Ovidiu Pop انتشار یافت. بسیار ساده است، شما با وارد شدن به لیگ مسابقات باید به ترتیب با دیگر حریف‌های خود برای به دست آوردن مقام قهرمانی تلاش کنید.

پای خود را بر روی پدال فشار دهید تا لاستیک‌های ماشین آسفالت‌ها را مانند تانک در نوردند و به سمت پیروزی حرکت کنید، هر چه بیشتر مسابقه بدهید شانس بیشتری خواهید داشت تا به مقام قهرمانی دست یابید و هرچه امتیاز شما بالاتر باشد، میتوانید به ماشین‌های بیشتر و قدرتمند‌تری دسترسی داشته باشید. در این بازی بیش از ۷۰ نوع ماشین در کلاس‌‌های مختلف سبک و سنگین طراحی شده و شما میتوانید هر یک از ماشین‌ها را به دلخواه سفارشی کنید و حتی قطعات داخل ماشین را تعویض کنید، فقط کافیست پای خود را از روی ترمز بردارید!

 

Drag Sim 2018

 

با Drag Sim 2018 به یک راننده حرفه‌ای تبدیل شوید!

تنها کاری که شما برای برنده شدن باید بکنید گاز دادن و تعویض دنده در زمان مناسب است. برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه‌ای و برنده شدن در مسابقات قهرمانی درگ ماشین‌های خود را ارتقاء، و با سایر رقبا به بازی بپردازید. از ویژگی‌های بارز دیگر این بازی، رسم کردن نمودار رشد و افت بازیکن در طول مدت زمان بازی می‌باشد که با استفاده از آن میتوانید رقیب خود را بسنجید و در زمان‌های حساس دنده را عوض و پدال گاز را فشار دهید تا رقیب خود را پشت سر بگذارید. علاوه بر این بازی نیز می توانید با بازی Gear.Club – True Racing به دنیای خودرو های مدرن وارد شوید.

ماشین خود را به گاراژ ببرید، آن را با قطعات یدکی مختلف ارتقاء دهید، جایزه مسابقات مختلف در محیط‌های مختلف را کسب کنید و بر صدر جدول بازیکنان حکم رانی کنید. نکته دیگری که باید درباره بازی Drag Sim 2018 گفت، مختلف بودن شرایط آب و هوایی است که باعث دو چندان بازی می‌شود و حس خوب و واقعی را به بازیکن تلقین می‌کند. این بازی را میتوانید هم اکنون از یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی Drag Sim 2018 :

  • گرافیک عالی با صدا گذاری خوب
  • دارای بیش از 70 نوع ماشین مختلف
  • امکان رقابت آنلاین با سایر رقبا
  • دریافت پاداش روزانه و دستاورد‌های جدید

تغییرات نسخه جدید Drag Sim 2018 :

  • بهبود عملکرد

پیش نمایش

Drag Sim 2018
Drag Sim 2018
Drag Sim 2018
Drag Sim 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.0 حجم 30 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده