Live Launcher

لانچر اندروید Live Launcher لایو

Live Launcher لانچری ساده و در عین حال زیبا و روان است که توسط شرکت LIVE LAUNCHER GROUP تولید و به صورت کاملا رایگان در مارکت گوگل پلی قرار داده شده است.عملکرد ساده و روان و درعین حال سادگی و زیبایی یکی از خصوصیات بارز Live Launcher است. تولید کنندگان این لانچر ادعا میکنند که از هر لانچر دیگری سریع تر بوده و عملکرد روان و بی نقصی را از خود …

۱۳۹۴-۱۲-۲۹ 760 بار بدون دیدگاه mansouri

Live Launcher لانچری ساده و در عین حال زیبا و روان است که توسط شرکت LIVE LAUNCHER GROUP تولید و به صورت کاملا رایگان در مارکت گوگل پلی قرار داده شده است.عملکرد ساده و روان و درعین حال سادگی و زیبایی یکی از خصوصیات بارز Live Launcher است. تولید کنندگان این لانچر ادعا میکنند که از هر لانچر دیگری سریع تر بوده و عملکرد روان و بی نقصی را از خود ارایه میکند.یکی از خصوصیات بسیار جالب این لانچر،امکان RADAR است که به واسطه ی آن شما خواهید توانست از اپ های ساخته شده در محل زندگیتان خبردار شوید!!!

دسترسی به تم های بسیار متنوع و تصاویر پس زمینه ی زیبا و با کیفیت یکی دیگر از ویژگی های این لانچر نو ظهور است. با خصوصیات این لانچر شما میتوانید در عین سادگی، ظاهر گوشی خود را به بهترین و زیبا ترین شکل ممکن شخصی سازی کنید.


ویژگی های کلیدی Live Launcher :

  • قابلیت رادار برای شناسایی اپلیکیشن های نزدیک شما
  • دسترسی به تصاویر پس زمینه با کیفیت و تم های متنوع
  • بهره گیری از ظاهر سه بعدی سازی،مشابه آیفون
  • تنوع در اسکرول های جابجایی بین صفحات
  • عملکرد سریع و روان
  • کلکسیون ویجت

پیش نمایش

Live Launcher

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.02.489 حجم 7 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده