Door Kickers

بازی اندروید Door Kickers v1.0.83 نبرد با تروریست

در بازی Door Kickers شماره در نقش یک فرمانده نیرو های ویژه یا swat (نیروی ضربت) باید اعمال وظیفه بکنید. حتما بیشتر ما گیمران با وظایف گروهان ضد تروریسم و ضربت آشنا هستیم همانطور که از نام آن ها پیدا می‌باشد گروهانی متشکل از سربازان زبده و کار آزموده که به دفع حملات تروریستی، گروگان گیری، تیرندازی و.. مشهور هستند.همانطور که گفته شد شما در بازی در نقش یک فرمانده …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۴-۱۳ 426 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Door Kickers شماره در نقش یک فرمانده نیرو های ویژه یا swat (نیروی ضربت) باید اعمال وظیفه بکنید. حتما بیشتر ما گیمران با وظایف گروهان ضد تروریسم و ضربت آشنا هستیم همانطور که از نام آن ها پیدا می‌باشد گروهانی متشکل از سربازان زبده و کار آزموده که به دفع حملات تروریستی، گروگان گیری، تیرندازی و.. مشهور هستند.همانطور که گفته شد شما در بازی در نقش یک فرمانده نیروی ضربت هستید. تمامی وظایفی که در بالا گفته شد به همراه چندین وظیفه دیگر به عهده شما خواهد بود. به عنوان مثال باید بتوانید با سازماندهی خوب و هدفمند نیرو های زیر دست خود ماموریت ها را به راحتی با موفقیت تمام کنید.

قابل ذکر است بازی کاملا به صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال اینترنتی است.

بازی Door Kickers یک گیم آفلاین در سبک استراژیک با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف KillHouse Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Door Kickers در سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است اما در گوگل پلی این بازی با قیمت ۴٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می‌باشد.

Door Kickers

گیم پلی Door Kickers

تیم ضربتی که شما فرماندهی آن را به عهده خواهید داشت متشکل از ۴ عضو می‌باشد شما به عنوان فرمانده باید بتوانید استعداد نیرو های خود را کشف کنید و آن ها را در موقعیت های مناسب بکار ببرید و تمرینات مناسب به هرکدام محول کنید. بعد از اتمام تمرینات و آموزش ها باید سلاح های مخصوص هرکدام را انتخاب کنید بعد از این کار هم باید برای چند نبرد آزمایشی با آن ها به جنگ با تروریسم های آزمایشی بروید. بعد از هر بار پیروزی در نبرد ها شما قابلیت بروز کردن تجهیزات خود و تیمتان را خواهید داشت.

از ویژگی های خوب بازی می‌توان به قابلیت آفلاین، دارای جنبه فکری و وجود ماموریت های متنوع اشاره کرد. آفلاین بودن بازی بیشترین عامل محبوبیت این بازی است زیرا با این ویژگی دیگر نیازی به اینترنت ندارید و در هرمکان و زمانی قادر به بازی کردن هستید. و جنبه فکری بازی مربوط به تاکنیک های عملیاتی شما است که باید بتوانید به عنوان یک متفکر نظامی عالی عمل کنید. در بازی ماموریت های فراوانی وجود دارد که هر کدام تفاوت های خود را دارد و ویژگی مشترک همه آن ها مهیج بودن آن ها است.

اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود بازی Assassin’s Creed: Rebellion و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Door Kickers :

  • وجود تیم 4 نفره
  • قابلیت فرماندهی 2 بعدی
  • قابلیت بروز کردن تجهیزات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Door Kickers :

  • اضافه شدن زبان چینی
  • رفع مشکل از دست رفتن ذخیره بازی ها
  • رفع مشکل اندازه پنجره اشتباه در برخی از دستگاه ها
  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Door Kickers
بازی اندروید Door Kickers
بازی اندروید Door Kickers
بازی اندروید Door Kickers

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.83 حجم 30 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده