Doom Dunes

بازی اندروید Doom Dunes v1.13.0 امپراطوری صحرا

اگر شما هم با سری بازی های جنگ صلیبی در دهه های اخیر خاطره دارید و با ساعت ها بازی کردن این سری ها دوران نوجوانی و جوانی خود را پشت سرگذاشته اید. بازی Doom Dunes هم در سبک بازی های جنگ صلیبی می‌باشد اما با این تفاوت که این بازی با کیفیتی بهتر برای گوشی های موبایل می‌باشد. شما با دانلود و نصب این بازی به خاطرات گذشته خواهید رفت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ 3158 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر شما هم با سری بازی های جنگ صلیبی در دهه های اخیر خاطره دارید و با ساعت ها بازی کردن این سری ها دوران نوجوانی و جوانی خود را پشت سرگذاشته اید. بازی Doom Dunes هم در سبک بازی های جنگ صلیبی می‌باشد اما با این تفاوت که این بازی با کیفیتی بهتر برای گوشی های موبایل می‌باشد. شما با دانلود و نصب این بازی به خاطرات گذشته خواهید رفت و قادر به کنترل امپراطوری خود خواهید بود.بازی Doom Dunes همانطور که گفته شد درست مانند جنگ های صلیبی دهه های گذشته با قدرتی بیشتر می‌باشد. در این گیم هم شما به صورت آنلاین وآفلاین قادر به ایجاد یک امپراطوری و گسترش آن خواهید بود برای این کار همانطور که می‌دانید باید قدرت نظامی خوبی داشته باشید و همینطور رضایت مردم را کسب کنید تا همیشه به شما مطیع باشند.

گیم Doom Dunes یک بازی در سبک اعتیادآور و استراژیک برای درجه سنی می‌باشد. بازی توسط شرکت ONEMT برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Doom Dunes در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۴ می‌باشد.

 

Doom Dunes

گیم پلی Doom Dunes

در بازی Doom Dunes ساخت و ساز نقش اول را ایفا می‌کند یعنی اگر شما ابتکار خوبی در چیدمان و یا اولیت بندی ساخت سازه ها داشته باشید کشور شما بسیار سریع تر از موعد مقرر رشد خواهد کرد و به امپراطوری بزرکی تبدیل می‌شوید. گیم مود بازی به صورت تک به تک یا PVP می‌باشد یعنی شما باید یک امپراطوری انتخاب کنید و طرف مقابل هم یک امپراطوری را انتخاب کند تا بتوانید به صورت آنلاین به رقابت هم بپردازید.

در این رقابت هم هرکس که زودتر پادشاه حریف را نابود کند برنده و پیروز میدان خواهد بود. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید بهتر است که بازی Game of Warrior را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی Doom Dunes :

  • قابلیت انتخاب امپراطوری از بین چند امپراطوری
  • قابلیت ارتقا تمامی سطح ها و وسایل
  • قلمرو‌های سایر کاربران را تصرف کنید
  • نبرد‌های سه بعدی با گرافیک چشم نواز

تغییرات نسخه جدید Doom Dunes :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

Doom Dunes
Doom Dunes
Doom Dunes
Doom Dunes

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.13.0 حجم 96 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده