Don’t Starve: Shipwrecked

بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked v0.14 از گرسنگی نمیر: کشتی به گل نشسته

با بازی Don’t Starve: Shipwrecked وارد یک ماجرای هیجان انگیز شوید و برای زنده ماندن خود تلاش و مبارزه کنید. این بازی با گیم پلی که دارد انتظار می رود بتواند توجه خیلی ها را به سمت خود جذب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های زیادی با داستان ها و سبک های مختلفی روزانه به بیرون عرضه می شوند که هر کدام به نسبت زیبایی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۵ 984 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Don’t Starve: Shipwrecked وارد یک ماجرای هیجان انگیز شوید و برای زنده ماندن خود تلاش و مبارزه کنید. این بازی با گیم پلی که دارد انتظار می رود بتواند توجه خیلی ها را به سمت خود جذب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های زیادی با داستان ها و سبک های مختلفی روزانه به بیرون عرضه می شوند که هر کدام به نسبت زیبایی خود می توانند تعدادی طرفدار نیز جذب کنند. در این میان بازی هایی که از پتانسیل بالایی برخوردارند می توانند طرفداران بیشتری نیز جذب کنند و به نوعی در سطح جهان فراگیر شوند. شاید بتوان یکی از علل موفقیت بعضی بازی ها را سبک و گیم پلی متفاوت آن ها دانست. این گونه بازی ها از گیم پلی و داستانی بهره می برند که در گذشته کمتر شاهد آن بوده ایم. بازی Don’t Starve: Shipwrecked یکی از همین نوع بازی ها می باشد.

در بازی گرسنگی در کشتی به گل نشسته شما باید تمام سعی خود را بکنید تا فقط زنده بمانید. در این بازی شما باید با حیوانات و تله های مختلف و البته گرسنگی خود مقابله کنید. از همین رو می توان گفت داستان این بازی شباهت هایی نیز به بازی Lost Island PRO دارد.

بازی Don’t Starve: Shipwrecked را استودیو بازی سازی Klei Entertainment Inc ساخته است. این استودیو در گذشته نیز مجموعه های دیگری از همین بازی را ساخته بود که توانسته بودند موفقیت های چشمگیری به دست بیاورند. البته نا گفته نماند این استودیو بازی های دیگری در سبک های مختلفی نیز ساخته است و جزو استودیو های پر کار بازی سازی به حساب می آید.

Don’t Starve: Shipwrecked

در Don’t Starve: Shipwrecked سعی کنید زنده بمانید

شخصیت اصلی این بازی در یک مجمع الجزایر گرفتار شده است و شما باید به این شخصیت کمک کنید تا بتواند زنده بماند. موارد زیادی وجود دارد که می تواند جان شما را به خطر بیاندازد، البته شما می توانید با جمع آوری اشیا مختلف و ساخت وسایل گوناگون به زندگی خود کمک کنید و می توانید به کمک آن ها شکار کنید تا زنده بمانید.  همچنین در Don’t Starve: Shipwrecked شما می توانید قایق بسازید تا ماجرای خود را در جزیره ی دیگری ادامه دهید.  تغییر فصل ها و آب و هوای مختلف نیز به طور شگفت آوری روی طرز زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود.

بازی Don’t Starve: Shipwrecked یک بازی کاملا متفاوت می باشد که شما را وارد یک ماجراجویی جذاب، چالش برانگیز و البته خطرناک می کند. شما می توانید بازی Don’t Starve: Shipwrecked را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked :

  • امکان ساخت وسایل متفاوت
  • طراحی زیبای صحنه ها
  • وجود آب و هوا و فصول مختلف
  • به چالش کشیدن ذهن شما برای زنده ماندن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked :

  • رفع مشکل جریان مجوز بحرانی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked
بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked
بازی اندروید Don’t Starve: Shipwrecked

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.14 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده