Don't Grind

بازی اندروید Don’t Grind v1.035 خرد نشو

بازی اندروید Don’t Grind یک بازی ساده آرکید می باشد که در آن با کنترل میوه و دیگر اشیاء بامزه باید از سقوط و له شدن آن ها جلوگیری کنید این بازی مهیج توسط Laser Dog خالق بازی های محبوب Hopiko, Alone, PUK و… ساخته شده است و از تنوع مراحل و شخصیت های خوبی بهره می برد. Don’t Grind یک بازی با ایده فوق العاده ساده اما اعتیاد آور می …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ 721 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Don’t Grind یک بازی ساده آرکید می باشد که در آن با کنترل میوه و دیگر اشیاء بامزه باید از سقوط و له شدن آن ها جلوگیری کنید این بازی مهیج توسط Laser Dog خالق بازی های محبوب Hopiko, Alone, PUK و… ساخته شده است و از تنوع مراحل و شخصیت های خوبی بهره می برد.

Don’t Grind یک بازی با ایده فوق العاده ساده اما اعتیاد آور می باشد؛ که در آن باید با تپ های متوالی و کنترل شخصیت ها آن ها را از خطراتی که از هر جهت ممکن است به سمتشان بیایند را دور کرده و با کسب امتیاز شخصیت های بیشتری را آزاد کنید.

گیم پلی بازی Don’t Grind

همانند بازی Rolling Sky ایده بازی Don’t Grind کاملا ساده و بسیار سرگرم کننده می باشد. در ابتدای بازی با یک شخصیت تصادفی رو به رو می شود که در حال سقوط کردن رو به پایین است. و در پایین صفحه دو اره چرخان در حال گردش می باشند و شما باید با تب زدن های متوالی بر روی صفحه شخصیت بازی را به سمت بالا پرتاپ کنید. با پرش شخصیت به سمت بالا باید سعی کنید تا آن را در مسیر نگه داشته و جوائز و امتیاز های که در محیط بازی قرار دارند را کسب کنید.

اما این تنها چالش بازی Don’t Grind نیست و رفته رفته با آشنایی محیط بازی با چالش های متعددی را از هر جهت رو به رو می شوید. و علاوه بر تلاش در عدم سقوط و برخورد با اره های برقی انواع موشک ها و دیگر خطرات از هر جهتی به سمت شما می آیند و شما باید بتوانید با کنترل شخصیت و جهت دهی های مختلف علاوه بر دوری از اره هایی که همیشه در پایین منتظر شما هستند از خطراتی که به صورت ناگهانی از هر جهتی ممکن است به سمت شما بیایند نیز دوری کنید

بازی اندروید و تفننی Don’t Grind

 

Don't Grind

 

با شروع بازی همان طور که گفتیم باید مدام کاراکتر بازی را در بالای صفحه نگه دارید تا با اره های پایین صفحه برخورد نکند. اما پس از چند لحظه با تهدید های بیشتری را از نقاط مختلف و به صورت ناگهانی رو به رو می شوید که برای فرار از این تهدید ها باید علاوه بر تپ زدن متوالی بر روی صفحه برای بالا نگه داشتن آن با کشیدن دست به سمت چپ و راست کاراکتر را به سمت های چپ و راست منتقل کنید.

قبل از ورود هر چالش یک علامت خطر در نقطه ای که موشک یا  اره قرار است وارد شود نمایش داده می شود و به محض نمایش علامت اخطار باید سعی کنید با کشیدن دست خود به سمت مخالف علامت خطر از آن منطقه دور شوید. اما از آنجایی که کاراکتر شما مدام در حال حرکت و پریدن به سمت بالا و پایین می باشد اجتناب از برخورد با این عوامل کمی سخت می باشد. خصوصا اینکه اهداف مختلف از مکان های مختلف به سمت شما حمله ور می شوند و کنترل لحظه ای شخصیت در این شکل از مواقع بسیار حیاتی می باشد.

شخصیت ها و دشمنان متعدد و متنوع Don’t Grind

در کنار خطراتی که در بازی ممکن از از هر سمتی به شما حمله ور شود در بازی Don’t Grind سکه و ستاره هایی وجود دارد که می توانید با استفاده جهت دهی شخصیت آن ها را کسب کنید. اما این امتیازات نیز مانند تهدید ها در وقت محدودی فعال می باشند و شما باید با پیدا شدن یک امتیاز در اسرع وقت به سمت آن ها رفته و این ستاره ها را کسب کنید. ستاره های طلایی بازی دارای بیشترین امتیاز می باشند اما در مدت محدودی و در اماکن خطرناک بازی در دسترس  قرار می گیرند. جذابیت بازی خرد نشو نیز در همین است که باید در لحظه علاوه بر کسب امتیاز از خطرات حول خود دوری کنید و ممکن است به طمع یک ستاره تمامی پیش روی رکورد خود را از دست بدهید.

بازی از تنوع شخصیتی و چالشی بسیار خوبی بهره می برد. با کسب امتیاز می توانید در بخش کاراکترهای بازی شخصیت های متعددی را خریداری کنید شخصیت های بازی آنقدر زیاد هستند که ساعت ها وقت نیاز است تا بتوانید آن ها را کشف کنید. هر کدام از شخصیت ها دارای شمایل مضحک و برگرفته از یک میوه یا یک غذا و… هستند.

در کنار شخصیت های بازی چالش های بازی نیز از تنوع خوبی بهره می برند. علاوه بر اره هایی که در پایین بازی قرار دارند اره های متحرک دیگری نیز ممکن از هر جهتی وارد بازی شوند. موشک های انفجاری، و مته ها و سابنده و لیزرهای نوری می توانند شما را از هر جهتی مورد اصابت قرار دهند.

بازی ارکید اندرویدی Don’t Grind بازی برای سپری کردن اوقات فراغت می باشد که نیاز به تمرکز و سرعت عمل بالا دارد و با وجود کنترل روان و ساده خود می توان در هر شرایطی آن را تجربه کرد و گزینه مناسبی برای اوقات فراغت می باشد. این بازی توانسته بیش از ۱ میلیون دانلود را در گوپل پلیتجربه کند و نمره ۳٫۷ را از ۵ نمره از میان کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم کانون می توانید این بازی آرکید و سرگرم کننده را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Don't Grind :

 • کنترل روان و تک انگشتی بازی
 • اجرای بازی در حالت عمودی
 • تنوع چالش های مراحل بازی
 • تنوع بالای شخصیت های قهرمان بازی
 • گرافیک دو بعدی با کیفیت بازی
 • سیستم امتیاز دهی قوی با جوائز مختلف
 • تغییر سختی هوشمند بازی با توجه به قابلیت های کاربر
 • تنوع بالای موسیقی و صداگذاری بازی
 • افکت و انیمیشن های مختلف برای شرایط مختلف بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Don't Grind :

 • رفع باگ و اشکال زدایی بازی
 • افزوده شدن قدرت های بیشتر به کاراکترها

پیش نمایش

بازی اندروید Don't Grind
بازی اندروید Don't Grind
بازی اندروید Don't Grind
بازی اندروید Don't Grind
بازی اندروید Don't Grind

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.35 حجم 55 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده