Doctor Kids 3

بازی اندروید Doctor Kids 3 v1.11 پزشک کودکان ۳

در بازی Doctor Kids 3 شما در نقش یک پزشک حرفه ای در یک بیمارستان خواهید بود. تخصص شما در بیمارستان درمان و معاینه کودکان می‌باشد. مادر ها و پدران بچه ها آن هار با عجله به پیش شما می‌آورند و از شما در خواست کمک می‌کنند تا کودک آن هارا از بیماری نجات دهید.در بیمارستانی که شما در آن کار خواهید کرد تمامی تجهیزات در اختیار شما قرار دارد از …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ 6464 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Doctor Kids 3 شما در نقش یک پزشک حرفه ای در یک بیمارستان خواهید بود. تخصص شما در بیمارستان درمان و معاینه کودکان می‌باشد. مادر ها و پدران بچه ها آن هار با عجله به پیش شما می‌آورند و از شما در خواست کمک می‌کنند تا کودک آن هارا از بیماری نجات دهید.در بیمارستانی که شما در آن کار خواهید کرد تمامی تجهیزات در اختیار شما قرار دارد از این تجهیزات می‌توان به در اختیار داشتن آمبولانس های اورژانس بیمارستان اشاره کرد که هر لحظه ممکن است یک بیمار را با وضعیت اورژانسی و مشکل دار به نزد شما بیاورند و شما باید بتوانید همیشه و در همه حال در بیمارستان حظور داشته باشید تا بتوانید بیماران اورژانسی را درمان کنید.

بازی Doctor Kids 3 یک گیم در سبک آموزشی و کودکانه با درجه سنی می‌باشد. این گیم توسط شرکت Bubadu برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Doctor Kids 3 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد.

 

Doctor Kids 3

 

گیم پلی Doctor Kids 3

در بازی Doctor Kids 3 شما به عنوان یک دکتر با انواع بیماری ها مواجه می‌شوید که باید راهکار مقابله و درمان آن را نیز بلد باشید که با کمک دستور العمل بازی به راحتی این کار را انجام خواهید داد. اگر شما دوس داشتید و دارید که یک پزشک اطفال باشید و کودکان را درمان کنید بهتر است که این بازی را دانلود و نصب کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این رشته و زمینه بدست آورید و عاقلانه تر تصمیم بگیرید. در بعضی از بیماری ها شما باید بتوانید از دستگاه های کمک پزشکی هم برای درمان بهتر و سریع تر بیمار استفاده کنید. به عنوان مثل اگر کودکی مشکل تنفسی داشت و ریه های آن بیمار شده بودند بهتر است که از دستگاه های تنفسی و کمک به ریه استفاده کنید تا سریع تر بیمار مداوا شود.

اگر به این سبک بازی علاقه دارید بهتر است که بازی Dr. Panda Café را هم تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Doctor Kids 3 :

  • گرافیک و فیزیک عالی
  • وجود انواع بیماری و راهکار درمان آنها
  • پزشکی را با ابزارهای مختلف به عنوان یک دکتر واقعی تمرین کنید
  • محیط پویا و جذاب برای کودکان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Doctor Kids 3 :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Doctor Kids 3
بازی اندروید Doctor Kids 3
بازی اندروید Doctor Kids 3
بازی اندروید Doctor Kids 3

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.11 حجم 23 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده