Dig Out

بازی اندروید Dig Out v2.0.0 اعتیادآور و جذاب حفاری زمین

بازی جدید Dig Out یک بازی زیبا در سبک پازلی می باشد. در این بازی برای افتخار آفریدن باید حفاری کنید. بله درست شنیدید باید به حفاری بپردازید. در بازی Dig Out شما در نقش یک معدنچی هستید و باید برای رسیدن به گنج،  زمین را حفاری کنید. زمان را از دست ندهید و هر چه سریعتر به حفاری زمین برای رسیدن به گنج حفاری کنید. در هر مرحله از …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۲۹ 963 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Dig Out v2.0.0 اعتیادآور و جذاب حفاری زمین بسته هستند امین

بازی جدید Dig Out یک بازی زیبا در سبک پازلی می باشد. در این بازی برای افتخار آفریدن باید حفاری کنید. بله درست شنیدید باید به حفاری بپردازید. در بازی Dig Out شما در نقش یک معدنچی هستید و باید برای رسیدن به گنج،  زمین را حفاری کنید. زمان را از دست ندهید و هر چه سریعتر به حفاری زمین برای رسیدن به گنج حفاری کنید. در هر مرحله از بازی Dig Out شما با موانع و سنگ هایی رو به رو می شوید که باید آن ها را از سر راهتان بردارید.

 

Dig Out

بازی اندروید Dig Out

در این بازی و در هر مرحله نقشه هایی از معدن های طلا در اختیار شما قرار دارد و شما برای رسیدن به هدف خود باید با کمترین تعداد حرکات و حفاری گنج را به دست بیاورید.  تا جایی که امکان دارد معادن را عمیق تر حفاری کنید و تا زمانی که ابزار شما خراب نشده است رکورد دوستان خود را بشکنید. شما در برخی از مراحل برای عبور کردن از موانع بر سر راهتان مجبورید با انفجار محل مسدود شده را باز کنید.  همچنین برای به دست آوردن امتیاز بیشتر و گنجینه های پنهان باید پازل ها و معماهای چالش برانگیز را حل کنید.

در بازی حفاری زمین مراقب دشمنان خود در زیر زمین باشد و آن ها را قبل از این که به شما صدمه بزنند با گذاشتن تله و یا سلاح های خود از بین ببرید. با دقت بالا به حفاری بپردازید و معما های مختلف را با دقت کافی حل کنید تا در بازی Dig Out پیروز شوید.

برای شروع بازی این انتخاب برای شما وجود دارد که معدنچی مورد علاقه خود را از بین چندین معنچی با ویژگی و توانایی های منحصر به فرد انتخاب کنید. در بازی Dig Out شما می توانید ابزار و تجعیزات خود را ارتقا دهید تا در حفاری سرعت و دقت بالاتری داشته باشید و عمیق تر حفاری کنید. بازی حفاری علاوه بر حالت آفلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که به صورت آنلاین بازی کنید و با کاربران در سراسر جهان به رقابت بپردازید. در بازی Dig Out به صورت آنلاین بازی کنید و دوستان خود را به چالش بکشید.

»»»» اگر از طرفداران این دسته از بازی ها هستید و تمایل دارید چند بازی دیگر را امحان کنید؛ ««««

»»»»  پیشنهاد می کنیم بازی اندروید اسکوبی دوو را به هیچ وجه از دست ندهید  ««««

بازی اندروید رایگان Dig Out را می توانید با لینک مستقیم به همراه نسخه مود شده از باکس دانلود زیر، دریافت کنید!


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Dig Out :

  • وجود نقشه های مختلف به بصورت تصادفی درست می شوند
  • انتخاب کاراکتر بازی از میان شخصیت های دوست داشتنی
  • قابلیت پشتیبانی از لیدربورد گوگل
  • وجود تله های مختلف برای به چالش کشیدن شما
  • امکان رقابت آنلاین با دیگر بازیکنان
  • گرافیک HD
  • صدا گذاری مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Dig Out :

  • تغییر و بهبود رابط کاربری
  • رفع اشکالات جزئی بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Dig Out
بازی اندروید Dig Out
بازی اندروید Dig Out
بازی اندروید Dig Out

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.0.0 حجم 99 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید Dig Out v2.0.0 اعتیادآور و جذاب حفاری زمین بسته هستند دیدگاه تایید شده