Diep.io

بازی اندروید Diep.io v1.2.7 دیپ یو

بازی Diep.io یک بازی آنلاین مهیج و جذاب می باشد که افراد زیادی در سر تا سر جهان مشغول بازی با آن هستند یا به عبارت دیگر می توان گفت، شما با میلیون ها نفر در این بازی رقابت خواهید داشت. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های آنلاین امروزه محبوب تر از گذشته شده اند. با گسترش اینترنت افراد بیشتری از آن استفاده می کنند که …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۸ 834 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Diep.io یک بازی آنلاین مهیج و جذاب می باشد که افراد زیادی در سر تا سر جهان مشغول بازی با آن هستند یا به عبارت دیگر می توان گفت، شما با میلیون ها نفر در این بازی رقابت خواهید داشت. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های آنلاین امروزه محبوب تر از گذشته شده اند. با گسترش اینترنت افراد بیشتری از آن استفاده می کنند که عده ای از این بین، از اینترنت به عنوان تفریح استفاده می کنند و از طریق اینترنت با افراد دیگری در نقطه ی دیگری از جهان بازی می کنند. وقتی سازندگان بازی متوجه محبوبیت اینگونه بازی ها شدند، به فکر ساختن بازی های آنلاین و چند نفره برای تلفن های هوشمند نیز افتادند. بازی Diep.io نیز یکی از همین بازی ها می باشد. از دیگر بازی های آنلاین و چند نفره برای اندروید می توان به بازی های Fun Run Multiplayer Race و Clash of Clans اشاره کرد.

بازی Diep.io را استودیوی مطرح بازی سازی Miniclip.com ساخته است. این استودیو در گذشته نیز بازی های زیادی ساخته است و همچنین در گذشته نیز شاهد ساخت بازی های آنلاین چند نفره از سوی این استودیو بوده ایم. بازی Agar.io را همین استودیو ساخته است. بازی Diep.io نیز توانسته آمار خوبی از خود به جای بگذارد به طوری که فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شده است.

 

Diep.io

 

با Diep.io آنلاین تانک بازی کنید

تانک بازی از اوایل ساخت بازی های رایانه ای و همچنین ساخت بازی های مخصوص تلفن های هوشمند مورد توجه سازندگان بازی بوده است و البته طرفداران بی شماری نیز دارد. در Diep.io نیز شما باید با افراد مختلف از سر تا سر جهان تانک بازی کنید و تانک آن ها و یا بلوک هایی که در این بازی وجود دارد را نابود کنید تا بتوانید امتیاز های بیشتری کسب کنید.

با گرفتن امتیاز های بیشتر شما می توانید تانک خود را ارتقا بدهید و سلاح های بیشتری برای آن بگیرید، تا با آن سلاح ها بتوانید مرگبار تر عمل کنید و در نتیجه امتیاز های بیشتری کسب کنید. علاوه بر این ها شما می توانید با این امتیاز ها سرعت حرکت تانک خود را نیز بیشتر کنید.

بازی Diep.io در واقع همان تانک بازی محبوب همه ی ما می باشد که شما در آن باید با میلیون ها نفر از سر تا سر جهان مبارزه کنید. شما می توانید بازی Diep.io را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Diep.io :

  • وجود بازیکنان متعدد در نقاط مختلف جهان
  • وجود سلاح های مختلف
  • گرافیکی جالب
  • امکان ارتقای تانک ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Diep.io :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Diep.io
بازی اندروید Diep.io
بازی اندروید Diep.io

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.7 حجم 20 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده