Demolition Derby

بازی اندروید Demolition Derby 3D v1.5 مسابقه انهدام ماشین ها

Demolition Derby یکی از بهترین بازی های سبک مسابقه ای می باشد. نحوه مسابقه در این بازی با دیگر بازی ها فرق می کند به صورتی که برای بردن این مسابقه باید با برخورد به دیگر ماشین ها، آن ها را از میدان به در کنید. بازی اندروید Demolition Derby توسط استودیوی بازی سازی Italy Games ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ 1761 بار بدون دیدگاه AHJ

Demolition Derby یکی از بهترین بازی های سبک مسابقه ای می باشد. نحوه مسابقه در این بازی با دیگر بازی ها فرق می کند به صورتی که برای بردن این مسابقه باید با برخورد به دیگر ماشین ها، آن ها را از میدان به در کنید.

بازی اندروید Demolition Derby توسط استودیوی بازی سازی Italy Games ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۴ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. جهت آشنایی بیشتر با این بازی، با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

 

Demolition Derby

 

بازی اندروید Demolition Derby 3D

آیا آماده ی مسابقه هستید؟ مسابقه ای که با تمام مسابقه ها فرق می کند. در بیشتر مسابقات اتومبیل رانی یکی از قوانین مسابقه، تصادف نکردن و ضرر نزدن به دیگر اتومبیل ها است اما در این مسابقه خبری از این قوانین نیست. در این مسابقه که با نام مسابقه انهدام نیز شناخته می شود هر کدام از شرکت کنندگان سعی میکند با کوبیدن به ماشین های دیگر بازیکنان، آن ها را از بین ببرند یا از دور مسابقه خارج کنند.

تصادف، روغن سوزی و گرد و خاک در این بازی یک چیز طبیعی است. اگر که می خواهید برنده این مسابقه باشید پس با تمام قدرت به سوی دیگر ماشین ها حمله ور شوید چون برای برنده شدن در این بازی باید تمام رقیبانتان را از میدان به در کرده و تنها ماشینی باشید که در مسابقه باقی می ماند. بوی دود اگزوز را حس میکنید؟ اکنون وقت انتقام است.

وجود بیش از ۴۰ رویداد، گرافیک کاملا سه بعدی و مهیج، شبیه سازی عالی صدمات ناشی از تصادف ماشین ها به یکدیگر همه و همه باعث دریافت چنین امتیازی برای این باز شده اند.

در صورتی که به بازی های مسابقه ای علاقه مند هستید حتما بازی اندروید Demolition Derby را دانلود و تجربه کنید همچنین می توانید به دو بازی Asphalt 8: Airborne و Real Speed Car Racing که از بهترین های بازی های مسابقه ای موجود برای اندروید می باشند سری بزنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Demolition Derby 3D :

  • گرافیک کاملا سه بعدی و مهیج
  • وجود بیش از 40 رویداد مسابقه ای
  • وجود انواع اتومبیل ها با سلاح های مختلف
  • شبیه سازی عالی صدمات ناشی از تصادف ماشین ها به یکدیگر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Demolition Derby 3D :

  • برطرف سازی برخی اشکالات جزعی

پیش نمایش

بازی اندروید Demolition Derby 3D
بازی اندروید Demolition Derby 3D
بازی اندروید Demolition Derby 3D

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5 حجم 18 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده