Demolition Derby 2

بازی اندروید Demolition Derby 2 v1.3.25 دربی تخریبگر

در بازی Demolition Derby 2 همانند یک جانی دیوانه‌وار رانندگی کنید و در مسابقه هایی که بیشتر شبیه به میدان جنگ هستند شرکت کنید. در این گیم شما در نقش یک راننده حرفه ای هستید که وظیفه مسابقه دادن و اول شدن در مسابقات را دارید برای اول شدن می‌بایست حریف و رقیب های خود را با استفاده از ضربه های پی در پی از مسابقه بیرون کنید.همانطور که گفته …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ 304 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Demolition Derby 2 همانند یک جانی دیوانه‌وار رانندگی کنید و در مسابقه هایی که بیشتر شبیه به میدان جنگ هستند شرکت کنید. در این گیم شما در نقش یک راننده حرفه ای هستید که وظیفه مسابقه دادن و اول شدن در مسابقات را دارید برای اول شدن می‌بایست حریف و رقیب های خود را با استفاده از ضربه های پی در پی از مسابقه بیرون کنید.همانطور که گفته شد در بازی Demolition Derby 2 شما به عنوان یک راننده حرفه ای وظیفه پیروز شدن در تمامی مسابقه ها را دارید. رقیب های شما رانندگانی دیوانه هستند که قصد نابودی شما و خودروتان را دارند ولی شما نباید این اجازه را به آن ها بدهید که شما را از مسابقه بیرون کنند و به پیروزی دستیابند.

بازی Demolition Derby 2 به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی شما در هر مکان و زمانی قادر به بازی کردن بدون محدودیت خواهید بود.

بازی Demolition Derby 2 یک گیم آفلاین در سبک مسابقه ای با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Beer Money Games! برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به نسخه پیشین بازی Demolition Derby و Mini Golf 3D و RC Challenge 3D اشاره کرد. دانلود بازی Demolition Derby در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵٫۰ می‌باشد.

Demolition Derby 2

بازی مسابقه ای Demolition Derby 2

در بازی دربی تخریبگر شما می‌توانید اتوموبیل های خود را از هر لحاظ مانند قدرت بدنی و یا سیستم های فنی به طور کامل ارتقاء دهید تا در مسابقات به راحتی بتوانید پیروز شوید و هیچ بازیکنی نتواند جلو دار شما باشد. در این بازی تمامی قوانین رانندگی شکسته شده است و وجود ندارند یعنی شما می‌توانید در میدان مسابقه تمامی کار های خلاف قواعد رانندگی مانند تصادفات شدید و برخورد از عمد به ماشین های دیگر را انجام دهید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به وجود محیط های یا همان محل های مسابقه اشاره کرد که بازی را بسیار مهیج تر کرده است. اگر به سبک بازی های مسابقه ای علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Torque Burnout و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Demolition Derby 2 :

 • کاملا آفلاین
 • وجود پلیس برای متوقف کردن شما
 • قابلیت مسابقه در ترافیک شهری
 • بیش از 40 ماشین منحصر به فرد
 • بیش از 10 محیط برای مبارزه و مسابقه
 • قابلیت ارتقاء ماشین ها
 • قابلیت شخصی سازی کاملا ماشین مثل رنگ زدن
 • قابلیت انتخاب دلخواه پلاک

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Demolition Derby 2 :

 • اضافه شدن چند ماشین جدید با نام های تانک و هاوانا
 • اضافه شدن موزیک های بازی
 • اضافه شدن نقشه زمستانی
 • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Demolition Derby 2
بازی اندروید Demolition Derby 2
بازی اندروید Demolition Derby 2
بازی اندروید Demolition Derby 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.25 حجم 92 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده