حذف فایل های تکراری

آموزش حذف فایل های تکراری در اندروید با نرم افزار Search Duplicate File v4.28_super

امروزه فضا و حافظه داخلی اسمارت فون ها یکی از مهمترین مسائل محسوب می شود. جدیدا گوشی های اندرویدی با حداقل فضای ممکن یعنی ۱۶ گیگابایت عرضه می شوند. اما اگر بخواهید فضای بیشتری داشته باشید تا بتوانید برنامه ها و بازی های بیشتری نصب کنید نیاز دارید که نسخه های حجیم تر یعنی ۳۲ گیگابایت به بالا را خریداری نمایید. اما یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است برای …

۱۳۹۵-۰۶-۲۶ 2054 بار بدون دیدگاه سامان سلیمانی

امروزه فضا و حافظه داخلی اسمارت فون ها یکی از مهمترین مسائل محسوب می شود. جدیدا گوشی های اندرویدی با حداقل فضای ممکن یعنی ۱۶ گیگابایت عرضه می شوند. اما اگر بخواهید فضای بیشتری داشته باشید تا بتوانید برنامه ها و بازی های بیشتری نصب کنید نیاز دارید که نسخه های حجیم تر یعنی ۳۲ گیگابایت به بالا را خریداری نمایید. اما یکی از مشکلات بزرگی که ممکن است برای شما پیش بیاید وجود کش در سیستم است که در این مطلب به شما حذف فایل های تکراری در اندروید را آموزش می دهیم.

بسیار مهم است تا از فضای گوشی خود بهترین استفاده را داشته باشید. یکی از مهمترین این کار ها حذف فایل های زائد یا اصطلاحا کش (Cache) می باشد. از طرفی بسیاری از فایل ها ممکن است چندین بار در دستگاه شما وجود داشته باشند. شما می توانید با چند راه ساده این فایل های تکراری را از اسمارت فون خود حذف کنید تا مقدار فضای بیشتری در اختیار داشته باشید.

یکی از ایده های خوب حذف فایل های بلا استفاده است. اما جالب است بدانید تقریبا بیش از ۱۰٪ فضای گوشی با فایل های تکراری پر شده است. حذف این فایل ها می تواند به افزایش قدرت کارایی رم و دریافت فضای بیشتر کمک کند.

شما می توانید این فایل های تکراری را به صورت دستی پیدا کنید و حذف کنید. اما این کار زمان بسیار زیادی می خواهد. برای اینکار به شما پیشنهاد می کنیم از نرم افزارهای مخصوص این کار استفاده کنید تا هم در زمان صرفه جویی کنید هم این که با دقت بالاتر این کار را انجام دهید.

یکی از بهترین برنامه ها برای حذف فایل های تکراری  Search Duplicate File می باشد که به صورت رایگان از گوگل پلی قابل دانلود است. این برنامه علاوه بر قابلیت خودکار برای یافتن و حذف فایل های تکراری ، قابلیت حذف به صورت دستی هم دارا می باشد.

لینک دانلود برنامه Search Duplicate File v4.28_super

آموزش مرحله به مرحله کار با نرم افزار

  • مرحله اول : دانلود نرم افزار از لینک بالا و نصب برنامه بر روی دستگاه اندرویدی
  • مرحله دوم : به طور پیش فرض تمامی پوشه های موجود در گوشی برای پیدا کردن و حذف انتخاب می شوند اما شما می توانید آن ها را انتخاب کنید.
حذف فایل های تکراری

حذف فایل های تکراری

این فرآیند با توجه به میزان سرعت گوشی بین ۵ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد.

  • مرحله سوم : بعد از یافتن فایل ها ، برنامه آن ها را به تفکیک فرمت دسته بندی می کند و شما می توانید فایل های خود را مرور کنید.
برنامه فایل های تکراری

برنامه فایل های تکراری

  • مرحله چهارم : برای حذف هرکدام بر روی آن ها تاچ کنید. پس از آن بر روی Delete Selected Files کلیک کنید تا کلیه فایل ها به صورت دائمی از گوشی شما حذف شوند.
برنامه فایل های تکراری

برنامه فایل های تکراری

با انجام این مراحل می توانید به سادگی فضای قابل توجهی از حافظه گوشی هوشمند یا تبلت خود را آزاد کنید. اما سری هک هایی هم وجود دارند که مانند نرم افزار بالا نیازی به روت کردن و شکستن قفل نرم افزاری ندارید مانند هک اندروید بدون روت در یزد اپلیکیشن با معرفی چند روش از این امکان آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده