Defender III

بازی اندروید Defender III v2.4.8 مدافع ۳

Defender III یکی از عنوان‌های معروف کمپانی ژاپنی DroidHen می‌باشد که برای اولین بار توسط این کمپانی برای پلتفرم اندروید در پلی استور به صورت رایگان انتشار یافت و هم اکنون صاحب بیش از ۳ میلیون کاربر در بازی خود می‌باشد. در بازی Defender III شما باید با انتخاب کمان مناسب به جنگ با دشمنان و اهریمن بروید و آنها را یکی پس از دیگری در این میدان نبرد به هلاکت برسانید …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ 413 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Defender III یکی از عنوان‌های معروف کمپانی ژاپنی DroidHen می‌باشد که برای اولین بار توسط این کمپانی برای پلتفرم اندروید در پلی استور به صورت رایگان انتشار یافت و هم اکنون صاحب بیش از ۳ میلیون کاربر در بازی خود می‌باشد. در بازی Defender III شما باید با انتخاب کمان مناسب به جنگ با دشمنان و اهریمن بروید و آنها را یکی پس از دیگری در این میدان نبرد به هلاکت برسانید و با جمع‌آوری غنائم و امتیاز‌، کمان خود را ارتقا داده تا بتوانید در سیار نبرد‌های سنگین‌تر با دشمنان پیروز میدان باشید و جوایز مختلفی را از هر پیروزی برای خود کسب کنید.

زه کمان خود را آماده کنید و تیر‌های مختلف را درآن قرار دهید زیرا هیولا‌های مختلف در راه شکست دادن شما هستند و با رهبری چهار فرمانده به سراغ شما خواهند آمد، پس خود را هرچه بیشتر برای یک نبرد حماسی و سخت آماده کنید. شما میتوانید کمان خود را با استفاده از قدرت‌های مختلف، تقویت کنید و یا با جمع‌آوری و خرید اکسیر‌‌ها و جادوهای مختلف و حتی تغییر کمان خود آنها را شکست دهید. شما در بازی Defender III میتوانید، بیش از ۲۰ نوع تیر مختلف و بیش از ۳۵ نوع اکسیر جادویی را بر روی تیر‌های خود پیاد سازی کنید تا هر کس را که در جلوی راهتان قرار گرفت را مقلوب خود کنید.

 

Defender III

گیم پلی بازی Defender III

گیم پلی بازی Defender III، جذاب زیادی را برای آن دسته افرادی که به بازی‌های اکشن علاقه دارند را دارا می‌باشد و میتواند این اشخاص تا ساعت‌ها سرگرم نگه دارد، و این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا با ساخت و ترکیب استراتژی‌های متفاوت، نوع تیم خود را بسازند تا بتوانند رکورد بهتری را در هر یک از مراحل برای خود به ثبت برسانند. علاوه بر بازی مدافع نیز می توانید بازی City Smasher که در سبک اندروید گیم پلی متفاوتی دارد را تجربه کنید.

بازی Defender III توسط یک کنترلر ساده، مدیریت می‌شود به طوری که کافیست شما انگشتتان را به سمت هیولا‌ها گرفته و با برداشتن انگشت خود از روی صفحه نمایش تیر‌ها با قابلیت‌های انتخاب شده به سمت آن‌ها پرتاب می‌شود و نیز هرچه تیر شما توسط اکسیر‌های جادویی بهتر تقویت شده باشد مقدار خون بیشتری را از آنها کم خواهد نمود. اگر شما هم به نوع بازی‌ها علاقه دارید توصیه میکنیم بازی Defender III را از دست نداده و هم اکنون از یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی اسمارت فون خود نصب کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Defender III مدافع 3 :

 • گرافیک جذاب و صدا گذاری عالی
 • شخصیت‌های منفی جالب
 • امکان ارتقاء کمان
 • امکان پیاده سازی جادو‌‌های مختلف بر روی تیر و کمان
 • وجیود بیش از 35 نوع تیر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Defender III مدافع 3 :

 • رفع خطا هنگان پرداخت
 • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Defender III مدافع 3
بازی اندروید Defender III مدافع 3
بازی اندروید Defender III مدافع 3
بازی اندروید Defender III مدافع 3
بازی اندروید Defender III مدافع 3
بازی اندروید Defender III مدافع 3

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.4.8 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده