deer hunter 2018

بازی اندروید Deer hunter 2018 v5.1.4 شکارچی آهو

deer hunter 2018 یک بازی سبک شکاری و hunting مانند است. فصل شکار است، امروز به شکارچیان ملحق شو و بزرگترین شکار را با تیر بزن! در بازی شکارچی آهو یک شکارچی شوید، انبار مهمات خود را به وسیله اسلحه ها، قنداق های مختلف، مجلات و … بسازید. بازی شکارچی آهو مانند سایر بازی های این سبک یک اسلحه با قابلیت زوم و هدف گیری است و شخص بازی کننده …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۰ 1703 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

deer hunter 2018 یک بازی سبک شکاری و hunting مانند است. فصل شکار است، امروز به شکارچیان ملحق شو و بزرگترین شکار را با تیر بزن! در بازی شکارچی آهو یک شکارچی شوید، انبار مهمات خود را به وسیله اسلحه ها، قنداق های مختلف، مجلات و … بسازید.

بازی شکارچی آهو مانند سایر بازی های این سبک یک اسلحه با قابلیت زوم و هدف گیری است و شخص بازی کننده توانایی حرکت آزادنه در محیط بازی را ندارد و فقط به چپ و راست حرکت می کند. محیط بازی بسیار طبیعی به نظر می رسد و سرگرم کننده است و دارای اسلحه های متفاوتی است که می توانید آن ها را آنلاک کنید. حیوانات قابل شکار در بازی بسیار متنوع اند و ففط شما نیستید که شکار می کنید! هر لحظه باید انتظار حمله را داشته باشید و سریع تر بودن یعنی پیروزی شما.

 

Deer hunter 2018

بازی اندروید شکاری deer hunter 2018 گرافیک بالا در یک تجربه قدیمی

بازی های سبک شکاری از گذشته همیشه بسیار عقب تر از دیگر بازی حرکت می کردند. اما امروزه پیشرفت واضحی در این بازی ها دیده می شود.با جمع کردن جام و trophy در Deer hunter 2018 در رده بندی آنلاین بازی می توانید خود را نشان دهید و به رقابت بپردازید. Deer hunter 2018 به طور کلی گرافیک بالایی دارد و جزئیات دقیقی را از تفنگ، شخص، حیوانات و طبیعت را نشان می دهد.

اولین سری از بازی های Deer hunter ساخته کمپانی Glu در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و نسخه امسال این بازی یعنی ۲۰۱۸ Deer hunter در گوگل پلی امتیاز ۴.۳ را کسب کرده که امتیاز نسبتا خوبی است و توانسته ۱۰ میلیون بار نصب در دستگاه اندرویدی را بدست آورد.در نهایت این بازی هماننذ Hunt 3d انتظارات را برآورده ساخته  و تجربه خوبی را برای پلیر میسازد و گیم پلی بازی در حدود چند روز به طول می انجامد که راضی کننده است.


ویژگی های کلیدی Deer hunter 2018 :

  • شکار در همه جای دنیا از آلاسکا تا زیمباوه
  • به یک تیر انداز حرفه ای تبدیل شوید.
  • قبل از اینکه شکار شوید شکار کنید!

تغییرات نسخه جدید Deer hunter 2018 :

  • رفع باگ ها و دیگر بهبود ها

پیش نمایش

Deer hunter 2018
Deer hunter 2018
Deer hunter 2018

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.1.4 حجم 78 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده