Dawn of Titans

بازی اندروید Dawn of Titans – Epic War Strategy Game v1.29.0‏ طلوع تایتان ها

Dawn Of Titans یکی از جدید ترین بازی های سبک استراتژیک آنلاین می باشد که در آن شاهد گرافیک سه بعدی متفاوت از دیگر بازی های آنلاین هستید. وظیفه ی شما در این بازی این است که ابتدا قلمرو خود را تجهیز کرده و پس از ساخت ارتشی بزرگ به فتح سرزمین های دیگر بازیکنان بپردازید. بازی اندروید Dawn Of Titans یکی از بهترین بازی های آنلاین استراتژیکی می باشد که …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۳۰ 2338 بار بدون دیدگاه AHJ

Dawn Of Titans یکی از جدید ترین بازی های سبک استراتژیک آنلاین می باشد که در آن شاهد گرافیک سه بعدی متفاوت از دیگر بازی های آنلاین هستید. وظیفه ی شما در این بازی این است که ابتدا قلمرو خود را تجهیز کرده و پس از ساخت ارتشی بزرگ به فتح سرزمین های دیگر بازیکنان بپردازید.

بازی اندروید Dawn Of Titans یکی از بهترین بازی های آنلاین استراتژیکی می باشد که توانسته است با مدت نه چندان زیاد بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. این بازی توسط استودیوی بازی سازی Natural Motion Games ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند که قطعا امتیاز فوق العاده ای می باشد.

 

Dawn of Titans

 

بازی اندروید Dawn Of Titans

در بازی اندروید Dawn Of Titans شباهت بسیار زیادی نسبت به بازی clash of clans مشاهده خواهید کرد. در این بازی وظیفه ی شما این است که سرزمین خود را با استفاده از منابع در دسترس خود تجهیز کرده و سپس نیرو ها یی برای خود ساخته و به جنگ دیگر بازیکنان جهان بروید. اما همه ی این کار ها به آسانی گفتن نیست! شما باید در ابتدا سطوح دفاعی سرزمین خود را بالا ببرید تا از غارت شدن توسط دیگر بازیکنان در امان بماند و بعد از این کار به فکر یک استراتژی مناسب جهت حمله به دیگر سرزمین ها باشید.

 

Dawn Of Titans

توصیف برخی از ویژگی های بازی

در قسمت بالا گفته شد که این بازی شبه بازی معروف clash of clans می باشد. بله این بازی دارای سبکی شبیه به بازی کلش آف کلنز می باشد اما یکی از حسن های بازی Dawn Of Titans نسبت به بازی کلش آف کلنز دارا بود گرافیک کاملا سه بعدی می باشد که قطعا این گرافیک در هیچ یک از بازی های استراتژیک آنلاین دیده نخواهد شد و سند بر درستی این موضوع حجم نسبتا بالای بازی به علت بالا بودن گرافیک بازی می باشد.

در بازی Dawn of Titans شاهد سرزمین های بسیار وسیعی خواهید بود که در آن ها حکومت و سطلنت بازیکنان دیگر قرار داده شده است که می توانید با دیگر بازیکنان متحد شده و بر قدرت خود بیفزایید. بازی دارای امکانات بسیار کاربردی از قبیل امکان تشکیل اتحاد و امکان چت با دیگر بازیکنان می باشد که شما می توانید با آن ها در ارتباط بوده و ا زاز آن ها کمک بگیرید.

در پایان باید گفت همان طور که امتیاز بالای بازی گویا می باشد بازی داری گیم پلی و گرافیک فوق العاده ای می باشد که هر گیمر دوست دارد آن را تجربه کند، پس دریغ نکرده و فرصت تجربه یک بازی هیجان انگیز را ازدست ندهید.

 


ویژگی های کلیدی Dawn of Titans - Epic War Strategy Game :

  • ساخت قلمرو خود و مبارزه با دشمنان در جهان سه بعدی با گرافیک خیره کننده
  • امکان مبارزه آنلاین به صورت رو در رو
  • امکان کنترل مستقیم جنگجویان خود در مبارزات
  • قابلیت ایجاد اتحاد با دیگر بازیکنان سراسر جهان

تغییرات نسخه جدید Dawn of Titans - Epic War Strategy Game :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Dawn of Titans - Epic War Strategy Game
Dawn of Titans - Epic War Strategy Game
Dawn of Titans - Epic War Strategy Game
Dawn of Titans - Epic War Strategy Game
Dawn of Titans - Epic War Strategy Game
Dawn of Titans - Epic War Strategy Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.29.0 حجم 47 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده