Data Wing

بازی اندروید Data Wing v1.0.5 بال اطلاعات

بازی Data Wing در یک محیط بسیار زیبا و جالب به طور ماجراجویانه ای مسابقه دهید. این بازی از ظاهر و گرافیک بسیار دیدنی و متمایزی بهره می برد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. در معرفی این بازی با ما همراه باشید. امروزه بازی های متفاوتی به بیرون عرضه می شود که هر کدام سبک و ظاهر خاص خودشان را دارند. از این رو رقابت …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۰۶ 916 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Data Wing در یک محیط بسیار زیبا و جالب به طور ماجراجویانه ای مسابقه دهید. این بازی از ظاهر و گرافیک بسیار دیدنی و متمایزی بهره می برد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. در معرفی این بازی با ما همراه باشید.

امروزه بازی های متفاوتی به بیرون عرضه می شود که هر کدام سبک و ظاهر خاص خودشان را دارند. از این رو رقابت و بالا آمدن و مورد توجه قرار گرفتن یک بازی بسیار چالش بر انگیز می باشد. گاهی اوقات یک بازی تنها با ظاهر خود می تواند آنقدر متفاوت ظاهر شود که بتواند از بقیه فاصله بگیرد تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. بازی Data Wing یکی از همین بازی ها می باشد. از دیگر بازی هایی که توانسته اند با ظاهر و سبک خود سر و صدا به پا کنند می توان به بازی LineLight اشاره کرد.

در بازی Data Wing در واقع شما باید یک شی را در زمینی پر از نئون کنترل کنید تا به دیوار ها بر خورد نکند. این بازی همچنین از داستانی پر از ماجرا بهره می برد که می تواند در جذب مخاطب کمک بسیاری بکند. این بازی را Dan Vogt ساخته است که ادعا کرده است این بازی را با شور و احساس زیادی ساخته است. شاید همین امر باعث شده است تا این بازی بتواند در گوگل پلی نمره ی ۴٫۷ از ۵ را به دست بیاورد که یک موفقیت بزرگ محسوب می شود.

بازی Data Wing
در Data Wing درون یک کامپیوتر مسابقه بدهید!

همانطور که گفته شد، این بازی از داستانی جالب و پر از ماجرا نیز بهره می برد. در این بازی شما در نقش حمل کننده ی اطلاعات مهم درون سیستم های کامپیوتری می باشد که از مادر خود اطاعت می کند. در همین لحظه می باشد که سیستم کامپیوتر که محل فعالیت شما می باشد مورد حمله قرار می گیرد و مادر از کنترل خارج می شود. در اینجا شما باید به تنهایی دست به کار شوید(ادامه ی داستان را خود تجربه کنید!).

این نوع داستان در کنار طراحی زیبای صحنه ها که کاملا به داستان بازی مرتبط است باعث جذابیت بسیار بالای این بازی شده است. شما در این بازی می توانید با دو کنترل لمسی شخصیت بازی را هدایت کنید تا به دیواره ها برخورد نکند و از مسیر پر از پیچ و خم و نور های نئون به راحتی بگذرید.

بازی Data Wing یک بازی بسیار زیبا می باشد. داستان قوی و طراحی زیبای صحنه های این بازی از علل موفقیت آن می باشد. شما می توانید بازی Data Wing را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Data Wing :

  • طراحی زیبای صحنه های بازی
  • وجود صحنه های مختلف
  • کنترلی آسان
  • داستان قوی و منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Data Wing :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Data Wing
بازی اندروید Data Wing
بازی اندروید Data Wing
بازی اندروید Data Wing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.5 حجم 63 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده