Data Usage Monitor

نرم افزار اندروید Data Usage Monitor v1.15.1590 مدیریت مصرف اینترنت

Data Usage Monitor یک نرم افزار برای نظارت بر مقدار مصرف اینترنت از طریق اتصالات۳G  و۴G  و WIFI  می باشد. بار ها برای کاربران پیش آمده که با استفاده از اینترنت ۳G  یا۴G ، حجم خریداری شده آن ها تمام شده اما اپراتور تلفن به آن ها اطلاعی نداده. در این مواقع زمانی که اینترنت کاربران تمام می شود برای باز کردن یک صفحه و یا مشاهده یک فیلم در …

۱۳۹۷-۱۲-۱۷ 991 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Data Usage Monitor یک نرم افزار برای نظارت بر مقدار مصرف اینترنت از طریق اتصالات۳G  و۴G  و WIFI  می باشد. بار ها برای کاربران پیش آمده که با استفاده از اینترنت ۳G  یا۴G ، حجم خریداری شده آن ها تمام شده اما اپراتور تلفن به آن ها اطلاعی نداده. در این مواقع زمانی که اینترنت کاربران تمام می شود برای باز کردن یک صفحه و یا مشاهده یک فیلم در اینترنت از شارژ آن ها طبق مصرف آزاد استفاده می شود.

شما می توانید برای مشاهده موجودی اینترنت از کد های دستوری استفاده کنید که استفاده از این کد ها نمی تواند به شما زمان تمام شدن اینترنت را اطلاع دهد. با استفاده از برنامه Data Usage Monitor می توانید علاوه بر مشاهده حجم اینترنت، آن را نیز کنترل کنید.

 

Data Usage Monitor

 

نرم افزار اندروید Data Usage Monitor

برای داشتن یک اینترنت بهینه می توانید از طریق اپلیکیشن Internet Speed Meter Lite سرعت ترافیک مصرفی خود را مشاهده کنید. هم چنین برای دانلود با بالاترین سرعت پیشنهاد می کنیم از نرم افزار محبوب Internet Download Manager استفاده کنید.

اپلیکیشن Data Usage Monitor به شما این امکان را می دهد در مصرف اینترنت و هزینه های آن صرفه جویی کنید. شاید استفاده هر نرم افزار از اینترنت برای شما نیز مهم باشد که این یکی از ویژگی های برنامه Data Usage Monitor است. مشاهده مصرف هر برنامه از اینترنت به شما کمک می کند برنامه هایی که مصرف بالای اینترنتی دارند را شناسایی کنید و آن ها را غیر فعال و یا کم تر استفاده کنید.

هم اکنون برنامه Data Usage Monitor به صورت رایگان در مارکت اندروید برای کاربران در دسترس است که می توانید به صورت رایگان از یزد اپلیکشن این برنامه را دریافت نمایید.برنامه Data Usage Monitor توسط استودیوی AndCreate طراحی شده است که با بیش از ۵ میلیون کاربر و امتیاز ۴٫۴ یکی از بهترین نرم افزار های کنترل و نظارت بر اینترنت در اندروید محسوب می شود.


ویژگی های کلیدی Data Usage Monitor :

  • امکان مشاهده حجم مصرفی اینترنت
  • قابلیت مشاهده حجم مصرفی هر نرم افزار به صورت جداگانه
  • دارای ویجت اختصاصی بر روی صفحه نمایش
  • صرفه جویی در مصرف باتری
  • نمایش دیتای مصرفی در بخش اعلانات

تغییرات نسخه جدید Data Usage Monitor :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Data Usage Monitor
Data Usage Monitor
Data Usage Monitor

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.15.1590 حجم 5 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده