Dancing Line

بازی اندروید Dancing Line v2.2.0.1 خط رقصنده

با بازی Dancing Line تجربه ای متفاوت از بازی های اندروید خواهید داشت. این بازی از سبک کم نظیری بهره می برد که باعث جذابیت و البته محبوبیت این بازی شده است. موسیقی همیشه بخش جدا نشدنی زندگی ما بوده است و می باشد. خیلی بعید است که کسی در این دنیا به موسیقی علاقه نداشته باشد، البته نا گفته نماند، سلیقه ی موسیقی هر کس ممکن است با دیگری …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ 1567 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Dancing Line تجربه ای متفاوت از بازی های اندروید خواهید داشت. این بازی از سبک کم نظیری بهره می برد که باعث جذابیت و البته محبوبیت این بازی شده است.

موسیقی همیشه بخش جدا نشدنی زندگی ما بوده است و می باشد. خیلی بعید است که کسی در این دنیا به موسیقی علاقه نداشته باشد، البته نا گفته نماند، سلیقه ی موسیقی هر کس ممکن است با دیگری تفاوت داشته باشد. بازی Dancing Line  نیز دقیقا نقش موسیقی را در زندگی ما می داند و در گیم پلی خود به آن توجه ویژه ای کرده است. از دیگر بازی هایی که به موسیقی پرداخته اند می توان به بازی های Lanota و Piano Tiles اشاره کرد.

در بازی Dancing Line نیز شما باید توجه خاصی به موسیقی بازی داشته باشید. موسیقی موجود در این بازی بسیار لذت بخش می باشد که باعث می شود این بازی بیشتر مورد مقبول شما قرار گیرد.

بازی Dancing Line را استودیو بازی سازی Cheetah Games ساخته است. این استودیو یکی از بزرگترین استودیو های بازی سازی می باشد، طوری که در گوگل پلی بین برترین استودیو های بازی سازی قرار گرفته است. از دیگر بازی های این استودیو می توان به بازی Rolling Sky اشاره کرد. نا گفته نماند این استودیو نرم افزار های اندروید موفقی نیز ساخته است. بازی Dancing Line آن ها تا به اینجای کار بسیار موفق بوده است. این بازی توانست فقط در هفته اول انتشار خود بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود و نمره ی ۴٫۷ از ۵ را دریافت کند که یک آمار فوق العاده می باشد.

Dancing Line

چگونگی بازی Dancing Line

در بازی Dancing Line شما باید یک خط را هدایت کنید و هر چه قدر جلو تر بروید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. شما این خط را در محیط های مختلفی هدایت خواهید کرد که باعث کاهش خستگی شما می شود.

در بازی خط رقصنده شما باید به موسیقی پخش شده هنگام بازی دقت کنید و هر وقت ریتم دچار تغییر شد، با ضربه روی صفحه خط را از برخورد خط با مانع جلوگیری کنید. پس برای این کار فقط نیاز به گوش و یک انگشت هماهنگ دارید. البته می توانید با نگاه و عکس العمل سریع نیز از برخورد جلوگیری کنید که کار برای شما سخت می شود. با کمی گوش دادن به موسیقی به بالا و پایین آن پی خواهید برد.

بازی Dancing Line یک بازی جذاب و متفاوت می باشد. این بازی با بهره گرفتن از سبکی متفاوت و گیم پلی ساده و البته موسیقی عالی توانسته طرفداران زیادی جذب کند. شما می توانید بازی اندروید Dancing Line  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Dancing Line :

 • وجود موسیقی دلنشین در طول بازی
 • گیم پلی ساده و سریع
 • سبکی متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Dancing Line :

 • ما "کوه ها" را دوباره طراحی کرده ایم، امیدوارم که شما آن را دوست داشته باشید :)
 • مراحل جدید در حال حاضر در دسترس است
 • بزرگ ترین به روز رسانی سال !
 • ما تمام رابط بازی را ارتقا دادیم تا شما را به یک دنیای جدید هدایت کنید!
 • ما یک سطح مخفی دیگر در Luckybox قرار داده ایم، آن را دریافت کنید!
 • پوست خط جدید در حال حاضر در دسترس است.
 • مرحله جدید کوه در دسترس است، بیایید شروع کنیم
 • 3 مرحله جذاب هم اکنون در فروشگاه در دسترس است
 • اضافه شدن مرحله ی جدید
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Dancing Line
بازی اندروید Dancing Line
بازی اندروید Dancing Line
بازی اندروید Dancing Line
بازی اندروید Dancing Line

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.0.1 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده