Cube Knight

بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot v3.03 شوالیه مکعبی نبرد کاملوت + مود

بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot یک  بازی RPG و پیکسلی در مورد قهرمانان دنیای فانتزی و نبرد های آن ها در دنیای اشار می باشد. این بازی که توسط Bluehole توسعه داده شده ترکیب بازی های کاژول و نقش آفرینی بوده که در آن می توانید انوع شخصیت های معروف دنیای حماسی و فانتزی را اینبار در گرافیک پیکسلی دنبال کنید. داستان بازی Cube Knight Battle of Camelot تنها جنبه معرفی محیط …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۳ 887 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot یک  بازی RPG و پیکسلی در مورد قهرمانان دنیای فانتزی و نبرد های آن ها در دنیای اشار می باشد. این بازی که توسط Bluehole توسعه داده شده ترکیب بازی های کاژول و نقش آفرینی بوده که در آن می توانید انوع شخصیت های معروف دنیای حماسی و فانتزی را اینبار در گرافیک پیکسلی دنبال کنید.

داستان بازی Cube Knight Battle of Camelot تنها جنبه معرفی محیط این بازی را دارد و در ابتدا با کامیک های مصوری از حمله دشمن و آماده شدن شما به عنوان قهرمان حکومت فانتزی رو به رو می شویم. با شروع اولین مرحله بازی به صورت آموزشی مورد حمله چند روح و گرگ قرار می گیرید که باید با کنترل همزمان حرکت شخصیت و هدف گیری اسلخه آن علاوه بر نابودی دشمنان از حملات آن ها نیز دوری بکنید و با پیمایش بازی و با دمشنان و چالش های بزرگتری رو به رو می شوید.

کنترل فوق العاده و دو محوری اسلحه و حرکت شخصیت

کنترل شخصیت بازی با استفاده از دو پد جویستیک مجازی در چپ و راست صفحه انجام می شود.

کنترل شخصیت بازی به صورت دو محور یک حرکت شخصیت در چهار جهت و دوم نشانه گیری اسلحه و شلیک می باشد که باید به صورت همزمان هر دو پد را کنترل کنید. با شروع هر مرحله تعداد زیادی جانور و وحوش محتلف به سوی شما حمله ور می شوند و شما باید با هدف گیری جویستیک شمشیر به آن ها تیر پرتاب کنید.

اما با یکجا ماندن با وجود تعداد بالای دشمنان آن ها به سمت شما می آیند و بازی را به زودی می بازید.

و نکته دوم بازی Cube Knight در موفقیت مراحل علاوه بر هدف گیری درست حرکت مداوم و دوری از دشمنان می باشد با نابودی هر دشمن، یک دشمن دیگر به وجود می آید و شما باید تا رسیدن حداقل امتیاز برای رد کردن مرحله در بازی دوام بیاورید. در کنار کنترل های هدف گیری و جهت گیری یک دکمه به نام Auto برای شلیک خودکار به سمت دشمنان نیز وجود دارد و در صورتی که دکمه هدف گیری را برای مدتی نگه دارید قدرت سلاح شما شارژ می شود و در برای مدت محدودی به صورت رگباری به دشمنان حمله ور می شود.

هر کدام از کاراکتر ها دارای قابلیت های مخصوص به خود هستند و کمبوهای مخصوص به خود را دارند با پیمایش بازی می توانید کمبو و حرکت های خارق العاده بیشتری را مانند حرکت سریع و یا ضربه چندتایی را یاد بگیرید. در میان هر مرحله با از بین بردن تعداد مشخصی از دمشنان در میان هر بخش تعداد کارت برای شما باز می شود که هر کدام قابلیت هایی را به شما اضافه می کنند. برای مثال کارت کفش سرعت شما را افزایش و کارت شمشیر ضربات شما را به دشمن افزایش می دهد و کارت قلب نیرو و جان شما را کامل می کند و شما می توانید با توجه به نیازی که در آن شرایط دارید کارت موردن نظر را انتخاب کنید. برای مثال کارت  قلب در زمانی که در میان بازی نیروی زیادی از شما نمانده به کار می آید.

بازی Cube Knight Battle of Camelot

 

Cube Knight

 

تنوع بالای سلاح، دشمنان، و شخصیت های بازی

همانند بازی اندروید EZ PZ RPG در کنار مراحل متنوع، بازی شوالیه مکعبی از تنوع بالایی در شخصیت های دشمن و قهرمان و اسلحه و چالش های متعدد بهره می برد. با شروع بازی با انواع دمشن های روح های آّی و سفید، گرگ ها و صندوق های عصبانی رو به رو می شویو و رفته رفته با پیمایش مراحل با تعداد دشمنان بیشتری مواجه خواهید شد. علاوه بر دشمنان عادی هر مرحله یک باس و یک دمشن بزرگ را دارد که شرط پیروزی شما در آن مرحله از بین بردن دشمن اصلی هر بخش می باشد و تنوع بالایی را در قابلیت های رئیس های اصلی هر مرحله می بینیم.

شخصیت های فانتزی و حماسی متعددی را می توان در این بازی یافت تعداد بالای کاراکترها ساعت ها وقت برای کشف و بازکردن آن ها نیاز دارد. هر کدام از شخصیت ها علاوه بر اختلاف های ظاهری که با هم دارند دارای قابلیت و توانایی های مخصوص به خود و سلاح های مخصوص به خود می باشد

محیط و مراحل محتلف بازی

نکته اصلی بازی در واقع ارتقا و کشف قابلیت های جدید به شخصیت ها می باشد چرا که رفته رفته با دشمان بزرگتری رو به رو می شوید. با شروع بازی در پشت شخصیت انتخاب شده مجموعه ای از فروشگاه ها قرار دارد که هر فروشگاه دارای مجموعه اسلحه و قابلیت های مخصوص به خود است. از فروشگاه زره تا اسلحه و دیگر قابلیت ها برای ارتقا در بازی تعبیه شده که با کسب امتیاز می تواند سلاح و موارد قدرتمند تری را خریداری نمایید.

مرحل بازی در ۴ بخش مختلف تقسیم می شوند که هر کدام دارای محیط گرافیکی و چالش های مخصوص به خود هستند و شما این بخش ها را از علفزار کاملان تا مقبره اژدها طی می کنید. در کنار تقسیم بندی مراحل بازی در چهار بخش، می توانید قبل از هر مرحله درجه سختی بازی را با توجه به مهارت خود تعیین کنید با شروع بازی درجه سختی پیک نیک فعال می باشد و رفته رفته درجه های تستاندارد و سخت نیز آزاد می شوند.

محیط بازی Cube Knight Battle of Camelot به صورت سه بعدی و پیکسلی می باشد و شما کاراکتر را از نمای میانه به بالای ۴۵ درجه کنترل می کنید. نقشه بازی به صورت کلی در هر مرحله مانند یک هزارتو می باشد و ممکن است پیچیدگی آن در میان انواع پلیو گوشه ها شما را در یک مکان بسته گیر بیاندازد و باید مواظب مسیرهایی که می پیمایید باشید. گرافیک بازی با وجود پیکسلی بودن آن قابل قبول و افکت های آتش و جادویی همگی مهیج و سرگرم کننده هستند. برای هر کدام از واکنش های کاراکترها و دشمان بازی صوت های اختصاصی و واکنشگرا تخصیص داده شده و موسیقی بازی هماهنگ با اتفاقات آن می باشد.

هم اکنون می توانید این بازی اندرویدی کاژول و فانتزی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot :

  • گرافیک پیکسلی و با کیفیت بازی
  • کنترل روان با دو پد هدف گیری و حرکتی
  • انواع سلاح، زره و قابلیت های مختلف برای خریداری
  • تنوع بالای شخصیت های قهرمان بازی
  • امکان هدف گیری خودکار در بازی
  • تنوع محیطی و نقشه ای مراحل بازی
  • انواع کمبو ها و نیروهای خارق العاده در بازی
  • تفاوت قابلیت های هر شخصیت در بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot
بازی اندروید Cube Knight Battle of Camelot

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.03 حجم 73 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده