Crooked Path

بازی اندروید Crooked Path Infinity Run v1.12 مسیر کج و ناراست +مود

بازی اندروید Crooked Path یک بازی آرکید و اعتیاد آور از مجموعه بازی های استودیو Ruvix Ltd می باشد که در آن باید با کنترل قهرمان دونده بازی در یک مسیر هزارتو با عبور دادن آن از میان پیچ و خم های هر مرحله به بخش بعد ضعود کرده و چالش های جدید تری را رو به رو شوید. Crooked Path Infinity Run یک ایده ساده اما اعتیاد آور را …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۰-۰۶ 1422 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Crooked Path یک بازی آرکید و اعتیاد آور از مجموعه بازی های استودیو Ruvix Ltd می باشد که در آن باید با کنترل قهرمان دونده بازی در یک مسیر هزارتو با عبور دادن آن از میان پیچ و خم های هر مرحله به بخش بعد ضعود کرده و چالش های جدید تری را رو به رو شوید.

Crooked Path Infinity Run یک ایده ساده اما اعتیاد آور را دارد که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. چالش بازی در کنترل چند شخصیت ماجراجوی دونده ای می باشد ک در یک هزارتو باریک و پر پیچ و هم قرار گرفته است و شما باید به آن کمک کنید تا به پایان هزارتو هر مرحله رسیده و مراحل جدیدتری را با چالش های بزرگتر و هیجانی تر تجربه کند.

گیم پلی اعتیادآور بازی Crooked Path

گیم پلی Crooked Path همانند بازی Rolling Sky به صورت روان و با کنترل ساده انجام می گیرد. با شروع بازی شما کنترل یک شخصیت دونده را در درست می گیرد که در ابتدای یک مارپیچ پر پیچ و خم قرار دارد با تب زدن بر روی صفحه این شخصیت شروع به حرکت می کند و به زودی به یک پیچش می رسد که در اینجا باید سریع عکس العمل نشان داده و جهت حرکت شخصیت را تغییر بدهید در غیر اینصورت با ماندن کاراکتر بازی در جهت حرکت خود از مسیر خارج می شود و بازی و تمای پیشروی های خود را از دست می دهید.

کنترل بازی Crooked Path Infinity Run به صورت بسیار ساده و روان می باشد به طوری که با شروع هر مرحله و حرکت کاراکتر بازی برای جهت دهی به کاراکتر باید در قسمتی که می خواهید دونده بازی به حرکت درآید تاچ کنید. توجه داشته باشید که نیازی به کشیدن دست خود بر صفحه برای حرکت دادن شخصیت بازی به مسیرهای چپ و راست ندارید و تنها با تاچ کردن صفحه در زمان  و جهت درست می توانید مسیر کاراکتر خود را تغییر دهید.

اصل چالش این بازی سرعت عمل بالا و دقت و تمرکز و عکس العمل به موقع است. بازی در هر مرحله پیشفرت شما را ذخیره نمی کند و اگر به یک قدمی فتح، از روی مسیر سقوط کردید تمامی پیشروی های خود را از دست خواهید داد و باید از نو شروع کنید. مسیر بازی تنها به یک سری پیچش های مختلف در هزارتو ختم نمی شود و بازی علاوه بر سبک دونده از سبک پازلی نیز بهره می برد. پس علاوه بر تغییر جهت به موقع باید در مسیر درست قرار بگیرید در غیر اینصورت نمی توانید به نقطه پایانی مارپیچ برسید. عاوه بر مسیر پر پیچ هم بازی، چالش های دیگی مانند سیاه چاله برای انتقال از یک مسیر به مسیر دیگر و کلید تغییر جهت های مسیر بازی وجود دارد که چنبه پازلی را به بازی Crooked Path Infinity Run داده است.

بازی Crooked Path

Crooked Path

تنوع بالای مراحل بازی Crooked Path

بازی Crooked Path از تنوع مراحل بسیار خوبی بهره می برد هر کدام از مراحل بازی دارای چالش های مخصوص به خود می باشد. و با پیمایش بازی به تعداد چالش های این بازی افزوده می شود. کلید های تغییر دهنده مسیر، چاله های انتقال دهنده شخصیت مسیر های پر پیچ خم باریک و پهن از جمله تفاوت هایی است که می توان در هر مرحله یافت. رنگ بندی و نوع مسیر بازی نیز در هر مرحله از دیگری کاملا متفاوت است.

سازندگان بازی تنها به یک سری پیچش های ساده اکتفا نکرده اند و در هر بخش از بازی مسیر کج می توان هزارتو با مسیر متفاوت را یافت و این تنها به پیچش های مسیر ختم نمی شود. گاهی یک مسیر این گونه به نظر می رسد که راه عبور ندارد اما اگر با دقت به مسیر بازی توجه کنید می بینید که این تنها یک پازل فریب دهنده می باشد و نیاز دارد با کمی دقت و سرعت عمل آن را حل نمایید.

گرافیک با کیفیت بازی Crooked Path

بازی اندرویدی مسیر کج از گرافیک هنری و دیجیتالی بی نظیری بهره می برد. بازی به صورت سه بعدی اجرا می شود و تمامی نماهای بازی به صورت سه بعدی توسعه داده شده اند برای هر کردام از چاله و رکت ها افکت های احتصاصی طراحی شده که می توان با عکس العمل کاراکتر بازی آن ها را مشاهده کرد. در بازی Crooked Path شاهد صداگذاری همانند بازی Monument Valley رو به رو هستیم و موسیقی و صداگذاری آرام و بم برای این بازی انتخاب شده است.

بازی اندروید آرکید Crooked Path به لطف گیم پلی ساده اما اعتیاد آور خود توانسته نمره ۴٫۴ از ۵ نمره را از میان کاربران گوگل پلی کسب کرده است که نشان از محبوبیت این بازی می باشد. هدف اصلی شما در این بازی تمرکز و عکس العمل به موقع می باشد. این بازی با گیم پلی روان خود و مراحل متعدد خود می تواند تجربه مهیجی برای دوستداران بازی های آرکید باشد. هم اکنون می توانید این بازی آرکید و تفننی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Crooked Path :

  • گیم پلی متنوع بازی در هر مرحله
  • گرافیک با کیفیت بازی
  • انواع چالش های سیاه چاله و کلید
  • اجرا در حالت عمودی
  • کنترل روان و تک انگشتی بازی
  • امکان رد کردن مراحل با مشاهده تبلیغات

تغییرات نسخه جدید Crooked Path :

  • بهینه سازی کارکرد بازی
  • رفع باگ و اشکال زدایی

پیش نمایش

Crooked Path
Crooked Path

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.12 حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده