Criminal Case

بازی اندروید Criminal Case v2.14.1 پرونده های جنایی

کارهای پلیسی همیشه هیجان انگیز هستند . بسیاری از کار های پلیسی تمرکز و دقت زیادی می خواهد. با بازی Criminal Case شما با فعالیت های هیجان انگیز و فکری پلیس ها رو به رو خواهید شد. بسیاری از ما از کودکی دوست داشتیم، پلیس شویم. مسلما تعداد بسیار کمی از ما توانستیم به خواسته ی خود برسیم. از این رو بازی های زیادی با این موضوع وارد دنیای بازی …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ 995 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

کارهای پلیسی همیشه هیجان انگیز هستند . بسیاری از کار های پلیسی تمرکز و دقت زیادی می خواهد. با بازی Criminal Case شما با فعالیت های هیجان انگیز و فکری پلیس ها رو به رو خواهید شد.

بسیاری از ما از کودکی دوست داشتیم، پلیس شویم. مسلما تعداد بسیار کمی از ما توانستیم به خواسته ی خود برسیم. از این رو بازی های زیادی با این موضوع وارد دنیای بازی ها شده اند که کاربر را در نقش یک پلیس قرار می دهند، به این ترتیب توانستند با برآورده کردن خواسته ی بسیاری از مردم محبوبیت زیادی کسب کنند. بازی Criminal Case  نیز از این دسته بازی ها می باشد.

کارآگاهان همیشه شخصیت جالبی در میان پلیس ها دارند و به وضوح در میان داستان ها و فیلم های پلیسی دیده می شوند. کارآگاهان همیشه دارای شخصیتی قوی بوده اند و از هوش بالایی بهره می برند، آن ها با استفاده از هوش و توانایی هایی که دارند می توانند سرنخ هایی پیدا کنند تا در انتها به مجرمان برسند. در بازی Criminal Case نیز شما در نقش یک کارآگاه جوان هستید که باید مسائل جنایی را حل کنند. آنچه که از اسم این بازی نیز پیداست.

بازی اندروید Criminal Case  را استودیو بازی سازی Pretty Simple ساخته است. این استودیو تجربه ی زیادی در زمینه بازی سازی ندارد اما هر آنچه ساخته است، مورد توجه طرفداران زیادی قرار گرفته است. نا گفته نماند این استودیو در حال توسعه می باشد و به احتمال زیاد در آینده بیشتر نام این استودیو را خواهیم شنید.

Criminal Case

سبک بازی Criminal Case

از آنچه بازی Criminal Case حول داستان های پلیسی می چرخد، باید شاهد هیجان و داستان های پلیسی در این بازی باشیم. این بازی را می توان جزو بازی های ماجراجویی دانست زیرا در این بازی شما خود حرکات اکشن و پلیسی اجرا نخواهید کرد.

در این بازی کار اصلی شما جست و جو و پیدا کردن سر نخ های جنایی می باشد. بنابراین می توان گفت سبک این بازی به نوعی شامل جست و جو و کشف کردن می باشد. از این نظر می توان فرایند جست و جو در این بازی را مشابه بازی Dustoff Heli Rescue دانست.

داستان بازی Criminal Case

همانطور که گفته شد، شما در این بازی در نقش یک کارآگاه جوان هستید که اداره ی پلیس شهر Grimsborough مشغول به فعالیت هستید. شما ( کارآگاه جوان) به تازگی کار خود را شروع کرده اید و در تلاش هستید تا با حل پرونده های جنایی به یک مامور ویژه تبدیل شوید.

در شهر شما یک سری قتل های زنجیره ای شروع شده است که شما مسئول رسیدگی به آن های می باشید و باید با کمک همکارانی که دارید این پرونده ها را که ذهن رئیس پلیس را درگیر کرده است را حل کنید.

گیم پلی بازی Criminal Case

همانطور که متوجه شده اید، شما مسئول رسیدگی به پرونده ی قتل زنجیره ای هستید. در شروع بازی، وقتی رئیس پلیس این پرونده را به شما واگذار می کند، شما با اشتیاق و انگیزه ی فراوان کار خود را شروع خواهید کرد. با رفتن به اولین صحنه جرم، شما باید شروع به پیدا کردن سرنخ ها کنید.

نگران نباشید، این قسمت وقت شما را زیاد نمی گیرد و مانند دیگر بازی های معمایی شما در طول این بازی خسته نمی شوید. در پایین صفحه لیستی از مواردی که می تواند شامل سر نخ باشد، به شما داده می شود و شما فقط باید آن ها در صحنه پیدا کنید. هر چه بتوانید این کار را سریع تر انجام دهید، امتیاز بیشتری خواهید گرفت.

بعد از پیدا کردن سر نخ ها، همکاران شما می توانند به شما کمک کنند. وقتی پزشک جسد را مطالعه می کند، نتایج خوبی را به شما می دهد. توجه داشته باشید، شما باید مدتی منتظر همکاران خود باشید تا کار خود را به اتمام برسانند.

ویژگی های خاص بازی Criminal Case

از ویژگی های جالب Criminal Case امکان بازجویی از مظنونین صحنه ی جرم می باشد که شما مسئول انجام این کار هستید و می توانید به نتایج مفیدی برسید. همچنین گاهی اوقات نیاز دارید تا روی چندی از سر نخ هایی که پیدا کرده اید، آزمایشی انجام دهید که در این قسمت آزمایشگاه به شما کمک خواهد کرد و نتیجه را به شما خواهد گفت.

با رسیدن به نتایج قابل توجه درجه ی شما بهبود می یابد و البته انگیزه ی شما برای بازی کردن نیز چندین برابر می شود.

بازی Criminal Case یک بازی پلیسی به تمام معنا می باشد. این بازی با توجه به داستان و گرافیکی که دارد می توان ساعت ها شما را به خود مشغول کند. با حل کردن پرونده های جنایی مسلما به سختی می توانید از این بازی جذاب جدا شوید. شما می توانید بازی اندروید Criminal Case را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Criminal Case :

  • گرافیکی زیبا
  • قابلیت بازجویی از مظنونین
  • صحنه های جرم جذاب
  • پیدا کردن سر نخ هایی جالب از صحنه های جرم
  • امکان رقابت با دوستان خود و تبدیل شدن به بهترین کارآگاه شهر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Criminal Case :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Criminal Case
بازی اندروید Criminal Case
بازی اندروید Criminal Case
بازی اندروید Criminal Case

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.14.1 حجم 56 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده