Crime Lords: Mafia City

بازی اندروید Crime Lords: Mafia City (Beta) v1.614 سروران جنایتکار: شهر مافیا

در بازی تازه ساخته شده و استراژیک Crime Lords: Mafia City تبدیل به یک مافیا شوید و زندگی این قشر را تجربه کنید. گروه هایی که به آن ها مافیا گفته می‌شود عده ای از انسان های خشن و بعضاً ماهر هستند که به تبادل مواد و کار های خلاف می‌پردازند. گروه های مافیا زیاد هستند و همیشه با یکدیگر در حال مبارزه و مقابله به مثل هستند.همانطور که از …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۱ 596 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی تازه ساخته شده و استراژیک Crime Lords: Mafia City تبدیل به یک مافیا شوید و زندگی این قشر را تجربه کنید. گروه هایی که به آن ها مافیا گفته می‌شود عده ای از انسان های خشن و بعضاً ماهر هستند که به تبادل مواد و کار های خلاف می‌پردازند. گروه های مافیا زیاد هستند و همیشه با یکدیگر در حال مبارزه و مقابله به مثل هستند.همانطور که از مافیا ها گفته شد شما هم عضو یکی از آنان خواهید شد اما با درجه فرمانده حضور پیدا می‌کنید. وظیفه اصلی شما ساخت یک پایگاه بزرگ و قدرتمند از خلافکاران با سلاح های مختلف و زیاد می‌باشد. این بازی از جهات زیادی به بازی Clash Of Clans شباهت دارد که می‌توان به بعضی از شباهت ها مثل ساخت شهر و امکانات لازم، ساخت ارتش و قابلیت حمله به پایگاه های دیگر و… اشاره کرد.

بازی Crime Lords: Mafia City به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به اینترنت می‌باشد. به این معنی که شما برای بازی کردن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت بازی اجرا نخواهد شد.

بازی Crime Lords: Mafia City یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این گیم توسط شرکت Mindstorm Studios برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Tiny Sheep و Tiny Cow اشاره کرد. دانلود بازی Crime Lords: Mafia City در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکشین به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵٫۰ می‌باشد.

Crime Lords: Mafia City

بازی استراژیک Crime Lords: Mafia City

در بازی سروران جنایتکار شما و دوستانتان می‌توانید با ایجاد اتحاد به راحتی با دشمنان خود و گروه های مافیایی دیگر مبارزه کنید و آن هار شکست دهید. بعد از هر پیروزی در نبرد ها شما و دوستانتان در صورت شرکت در جنگ پاداش هایی دریافت می‌کنید که به واسطه آن ها قادر به ایجاد ارتشی به مراتب قوی تر و بهتر خواهید بود که با استفاده از آن ها هم می‌توانید به گروه های بزرگ تر حمله کنید و ثروتمندتر شوید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ایجاد اتحاد اشاره کرد که حمله دشمنان به شما و دوستانتان را کمتر خواهد کرد زیرا با حمله به شما به چند گروه اعلان جنگ کرده است. اگر به بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Game of Thrones: Conquest و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Crime Lords: Mafia City :

  • کاملا آنلاین
  • قابلیت ایجاد اتحاد و حمله مشترک
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات
  • قابلیت استخدام نیرو های مزدور و خلافکار

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Crime Lords: Mafia City :

  • بهبود و رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Crime Lords: Mafia City
بازی اندروید Crime Lords: Mafia City
بازی اندروید Crime Lords: Mafia City
بازی اندروید Crime Lords: Mafia City

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.614 حجم 93 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده