نرم افزار اندروید CPU-Z v1.25 سی پی یو زد

اگر شما از دسته افراد کنجکاو هستید که علاقه مند به دانستنن تمامی تجزئیات یک شئی می‌باشید به عنوان مثال دوست دارید که جزئیات کامل موبایل خود را بدانید بهترین راه دانلود و نصب برنامه CPU-Z می‌باشد. با استفاده از این برنامه شما قادر به مشاهده تمامی ریز نکات موبایل خود خواهید بود.همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه CPU-Z شما قادر به مشاهده کامل جزئیات و ریز نکات …

۱۳۹۶-۱۱-۰۷ 4673 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر شما از دسته افراد کنجکاو هستید که علاقه مند به دانستنن تمامی تجزئیات یک شئی می‌باشید به عنوان مثال دوست دارید که جزئیات کامل موبایل خود را بدانید بهترین راه دانلود و نصب برنامه CPU-Z می‌باشد. با استفاده از این برنامه شما قادر به مشاهده تمامی ریز نکات موبایل خود خواهید بود.همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه CPU-Z شما قادر به مشاهده کامل جزئیات و ریز نکات موبایل خود که شامل سیستم عامل نرم افزار، قدرت باطری، رزولیشن و… خواهید بود. دانستن کامل این اطلاعات چند مزیت برای کاربر خواهد داشت که یکی از آن ها تبدیل شدن شخص به یک فرد با سواد در زمینه موبایل می‌باشد.

نرم افزار CPU-Z یک برنامه در سبک ابزار ها با درجه سنی می‌باشد. این برنامه توسط شرکت CPUID برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود نرم افزار CPU-Z در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ ز ۵ می‌باشد.

CPU-Z

نرم افزار CPU-Z

برنامه CPU-Z شما را به یک شخص با سواد در زمینه تلفن همراه تبدیل خواهد کرد این کار با دانستن کامل اطلاعات یک دستگاه موبایل می‌باشد این اطلاعات در بیشتر مواقع به کار کاربر خواهد آمد. به عنوان مثال می‌توان از رهایی سردرگمی دانستن قدرت گرافیکی و یا اطلاع از نام سیستم عامل مخصوص اندروید شما نام برد. و یا اگر به دنبال برنامه هایی برای تنظیم حافظه خود هستید دیگر نیازی به جست و جو ندارید زیرا این برنامه تمامی اطلاعات مربوط به حافظه و فضاهای اشغال شده را به شما ارائه می‌دهد. همینطور می‌توانید سرعت گوشی خود را بسنجید که براساس رم گوشی تعیین می‌شود. اگر گوشی تازه ای خریده اید و از کارایی آن اطلاعات کامل ندارید بهترین گزینه این برنامه است.

از ویژگی های برنامه می‌توان به ارائه اطلاعات کامل در مورد باتری هم اشاره نمود که از ریز ترین جزئیات تا بزرگ ترین آن ها را به شما گزارش می‌دهد. اگر به سبک برنامه های ابزار ها و CPU-Z علاقه دارید بهتر است که نرم افزار س را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید CPU-Z :

  • مشاهده جزئیات تمامی بخش های موبایل
  • ارائه گزارش دقیق از عملکرد هر بخش
  • دارا بودن بخش SOC

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید CPU-Z :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید CPU-Z
بازی اندروید CPU-Z
بازی اندروید CPU-Z

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.25 حجم 2 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده