Cower Defense

بازی اندروید Cower Defense v0.6 برج دفاعی شهر گاو ها

بازی Cower Defense یک بازی جدید در سبک استراتژیک می باشد. بازی برج دفاعی شهر گاو ها یک بازی محبوب با نوآوری جدید در بین کاربران اندروید جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. در این بازی شما باید از برج های خود در برابر حملات دیگران دفاع کنید و اجازه ندهید اموال شما را سرقت کنند. در بازی  Cower Defense هر کسی می تواند به قلعه شما حمله کند، پس …

۱۳۹۶-۰۴-۱۷ 786 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Cower Defense یک بازی جدید در سبک استراتژیک می باشد. بازی برج دفاعی شهر گاو ها یک بازی محبوب با نوآوری جدید در بین کاربران اندروید جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. در این بازی شما باید از برج های خود در برابر حملات دیگران دفاع کنید و اجازه ندهید اموال شما را سرقت کنند. در بازی  Cower Defense هر کسی می تواند به قلعه شما حمله کند، پس قبل از اینکه از قلعه شما و منابع شما سرقت شود امنیت قلعه خود را افزایش دهید.

اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک باشید، بی شک بازی Cower Defense مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. بازی Cower Defense سبکی تقریبا مشابه به بازی های سبک MOBA ( دفاع از قلعه ) دارد. این خطر هر لحظه شما را تهدید می کند که مورد هجوم و حملات دیگران قرار خواهید گرفت. در بازی Cower Defense شما باید با یک استراتژی خاص از قلعه خود محافظت کنید. برای این کار می توانید با قرار دادن گاو ها بر سر راه دشمنان، آن ها را نابود کنید.

Cower Defense

بازی Cower Defense

در این بازی دشمنان از مسیری مشخص عبور می کنند و قصد دارند به شما آسیب بزنند. این امکان برای شما فراهم است که با خریداری آیتم هایی نظیر چاقو و شیر از آن ها در مقابل دشمنان استفاده کنید و مانع از عبور دشمنان از منطقه محافظت شده خود شوید.. سیستم دفاع در بازی Cower Defense کاملا مشابه به بازی های استراتژی معروف می باشد و شما به آسانی می توانید به روند بازی آشنایی پیدا کنید. بازی استراتژیِک برج دفاعی شهر گاو ها با دارا بودن گرافیک خیره کننده و گیم پلی روان یک بازی محبوب و زیبا می باشد. اگر به بازی های سبک دفاع از قلعه و استراتژیک علاقه مند هستید، علاوه بر بازی برج دفاعی شهر گاو ها بازی های Die With Glory و Castle Creeps TD را به شما پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید دوستان خود را به این بازی جذاب دعوت کنید و با کمک آن ها از قلعه خود دفاع کنید. برای استفاده از تمام امکانات بازی و ساخت دهکده گاو ها شما باید تمام امتیازات موجود را جمع آوری کنید. برای محافظت از قلعه خود می توانید در مسیری که به برج ها ختم می شود از موانع و تله های مختلف استفاده کنید و با بالا رفتن امتیازات خود می توانید آن ها را ارتقا دهید. با استفاده از هوش و خلاقیت، دیگر بازیکنان را به چالش. بازی Cower Defense با بیش از ۵۰۰ هزار نصب و امتیاز ۴٫۶  توسط استودیوی SAMFINACO LIMITED طراحی شده و در مارکت بزرگ اندروید یکی از پر مخاطب ترین بازی های اندروید محسوب می شود. شما می توانید جدید ترین نسخه این بازی را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی Cower Defense :

  • گرافیک باور نکردنی به همراه یک محیط شگفت آور
  • دفاع از برج های خو در مقابل حملات بی پایان دشمنان
  • دعوت از دوستان برای پیوستن به شما و یا مبارزه به تنهایی
  • مراحل چالش بر انگیز با گیم پلی جذاب
  • جمع آوری تمام دستاورد ها و ساخت شهر برای گاو ها

تغییرات نسخه جدید بازی Cower Defense :

  • رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی Cower Defense
بازی Cower Defense
بازی Cower Defense

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.6

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده