Cooking Fever

بازی اندروید Cooking Fever v2.8.1 هیجان آشپزی

بازی اندروید Cooking Fever یک بازی سرگرم کننده در سبک مدیریت رستوران و با چالش مدیریت زمان می باشد که در آن به شما ماموریت مدیریت رستوران های فست فود را داده می شود و شما باید دو چالش زیبای تزئین غذا و رضایت مشتریان را در کنار مدیریت زمان رو به رو شوید. بازی اندروید Cooking Fever یک بازی اعتیاد آور و آرکید می باشد که مدیریت رستوران های فست فودی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ 1216 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Cooking Fever یک بازی سرگرم کننده در سبک مدیریت رستوران و با چالش مدیریت زمان می باشد که در آن به شما ماموریت مدیریت رستوران های فست فود را داده می شود و شما باید دو چالش زیبای تزئین غذا و رضایت مشتریان را در کنار مدیریت زمان رو به رو شوید.

بازی اندروید Cooking Fever یک بازی اعتیاد آور و آرکید می باشد که مدیریت رستوران های فست فودی را به شما می دهد که به دور از یک روند خطی شما را با چالش و اشیا جدید در هر بار بازی رو به رو می کند. بر خلاف انتظار شما توانایی کنترل بیش از ۱ رستوران و در واقع ۱۶ لوکیشن مختلف را در دسترس دارید که تا کنون بیش از ۴۰۰ مرحله متفاوت با چالش های مختلف در آن تعبیه شده که به صورت متداوم در حال آپدیت و افزایش می باشد. و به عنوان صاحب یک سری رستوران های زنجیره ای باید محبوبیت و مشتریان رستوران های خود را افزایش داده تا بتوانید امتیاز بالاتری را کسب کنید.

روند بازی اندروید Cooking Fever به این صورت است که با شروع بازی و وارد شدن مشتریان به داخل رستوران و اعلام درخواست خود باید با حداکثر سرعت و در کمترین زمان ممکن سفارشات را به دست مشریان برسانید و هرچقدر اینکار را دیر تر انجام دهید میزان محبوبیت و امتیاز دریافتی شما کمتر و در صورت رفتار و اشتباه تاثیرات منفی را به دنبال دارد.

بازی رفته رفته روند هیجانی و مدیریت منابع خود را ارتقا می دهد و شما نیز باید با پیچیده تر شدن چالش های بازی توانایی های خود را افزایش دهید. در ابتدای بازی تنها یک درخواست نوشابه و ساندویچ وجود دارد تا شما را با محیط بازی آشنا کند. نقطه قوت بازی تنوع و سیر طرقی چالش های می باشد که رفته رفته به تعداد غذا و ابزار های شما افزوده می شود و در مقابل نیز مشتریانی عجول تر جلوی راه شما قرار می گیرد.

بازی اندروید Cooking Fever همانند بازی Dan the Man یک بازی اعتیاد آور با یک مسیر ساده اما سرگرم کننده و به خصوص متنوع است که با گرافیک پر انرژی و موسیقی جذاب و مشتریان عجول خود می تواند ساعت ها شما را سرگرم مدیریت رستوران های زنجیره و غذاهای متنوع بکند. این بازی با بیش از ۵۰ میلیون دانلود در پلی استور و نمره ۴٫۴  از استدیو Nordcurrent می باشد که یکی از محبوب ترین بازی های سبک مدیریت زمان و رستوران می باشد. هم اکنون می توانید این بازی آرکید و سرگرم کننده را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.

بازی اندروید Cooking Fever

 

بازی اندروید Cooking Fever هیجان آشپزی

هر چیزی که در بازی اندروید Cooking Fever مورد استفاده قرار می گیرد قابل ارتقا می باشد. همان طور که در ابتدا تعداد چند غذای فست فودی ساده را ارائه می کنید در ادامه باید با مدیریت منابع نیاز های مشتریان را با رستوران های چینی، پیتزا فروشی و کبابی های مختلف برآورده کنید.

بازی علاوه بر مدیریت منابع و زمان به شما امکان تزئین دکور غذا و قرار دادن مخلفات اضافی مرتبط با ذائقه مشتری را می دهد که موجب به افزایش محبوبیت شما و افزایش مشتریان می شود با افزایش درخواست باید به فکر افزایش قابلیت های رستوران های خود باشید. صندلی ها و ابزار های و مواد اولیه و هر آنچه فکرش را بکنید قابل ارتقا می باشد و در چند مرحله متفاوت با کسب امتیاز آن ها را ارتقا دهید.

نقطه قوت بازی هیجان آشپزی تنوع بالای آن می باشدکه همانند بازی Hay Day شما را با یک سری وقایع تکراری رو به رو نمی کند. بیش از ۴۰۰ نوع غذا و دسر و نوشیدنی در بازی وجود دارد! از هات داگ و پیتزا گرفته تا همبرگر و نوشیدنی های سرد همه در این بازی تعبیه شده و شما را با مفهوم آشپزی در رستوران آشنا می کند. ادوات آشپزخانه نقش مهمی در سرعت عمل در تهیه غذا را دارند و می توانید با کسب امتیاز تمامی ظروف و وسایل پخت مانند فر  و دیس و… را ارتقا یا افزایش دهید.

گیم پلی بازی Cooking Fever

محیط بازی هیجان آشپزی از گرافیک پر انرژی بهره می برد. از بافت های سه بعدی و دو بعدی ترکیب شده و محیط پر انرژی با جزئیات بالا را دارا می باشد. انیمیشن مشتریان و حرکات شما به عنوان آشپز نیز متنوع و سرگرم کننده بوده و قابل قبول می باشد.

برای تمامی حرکات و تغییرات روند بازی افکت های صوتی متعددی تعیین شده است و صداگذاری حرکات بازی کاملا وقاف گرانه می باشد مشتریان نیز صامت نبوده و بسته به علاقه و صبرشان واکنش های خاصی را نمایش می دهند در کنار افکت های صوتی موسیقی بازی نیز متنوع و ملایم و متغیر با حالات بازی می باشد و هیجان بازی را بالا می برد.

بالا ترین امتیاز های بازی الماس هایی می باشد که به سختی در دسترس هستند اما در صورت دستیابی می تواند مناطق و قابلیت های مختلف و حیاتی را برای شما آزاد کنند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Cooking Fever :

  • 16 لوکیشن و محیط متفاوت در بازی
  • بیش از 400 نوع غذا و نوشیدنی برای تهیه
  • گرافیک هنری با انرژی و با کیفیت
  • قابلیت ارتقا ادوات آشپزخانه و مواد
  • چالش های متفاوت مدیریت زمان
  • امکان تزئین دوکور و نمای غذا
  • بیش از 400 مرحله با چالش های متفاوت
  • آپدیت های متوالی با محتوای جدید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Cooking Fever :

  • اضافه شدن بازی‌‌های کوچک
  • رفع برخی مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Cooking Fever
بازی اندروید Cooking Fever
بازی اندروید Cooking Fever

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.8.1 حجم 82 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده