Construction Simulator 2

بازی اندروید Construction Simulator 2 v1.06 شبیه ساز ساخت و ساز

با بازی Construction Simulator 2 ساخت و ساز های بزرگ انجام دهید. این بازی به راستی شما را در یک پروژه بزرگ ساخت و ساز قرار خواهد داد. بازی های شبیه سازی هر طور که باشند، طرفداران خاص خود را جذب خواهند کرد. در این گونه از بازی ها، کار ها و فعالیت هایی شبیه سازی می شوند که بسیاری از مردم عادی دوست دارند، آن ها را انجام دهند. …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ 3878 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Construction Simulator 2 ساخت و ساز های بزرگ انجام دهید. این بازی به راستی شما را در یک پروژه بزرگ ساخت و ساز قرار خواهد داد.

بازی های شبیه سازی هر طور که باشند، طرفداران خاص خود را جذب خواهند کرد. در این گونه از بازی ها، کار ها و فعالیت هایی شبیه سازی می شوند که بسیاری از مردم عادی دوست دارند، آن ها را انجام دهند. بازی های شبیه سازی به خوبی توانستند پاسخگوی این نیاز باشند. در بعضی از موارد، فرد با بازی های شبیه سازی می تواند به صورت مجازی به آرزوی خود برسد و از آن لذت ببرد.

بازی های شبیه سازی سبک های متفاوتی دارند، هر کدام از این بازی ها بخش خاصی که در دنیای واقعی طرفداران زیادی دارند را پوشش می دهد و سعی می کنند آن ها را با دقت زیاد در دنیای بازی ها پیاده سازی کنند. در دنیای اندروید نیز بازی های شبیه ساز موفق زیادی وجود دارند. وجود بازی های شبیه ساز در دنیای اندروید باعث شده است که هر وقت که به تلفن هوشمند خود دسترسی داریم، بتوانیم کار مورد علاقه ی خود را به صورت مجازی و در قالب بازی انجام دهیم.

ساخت و ساز های عظیم، یکی از سخت ترین و مهم ترین کار های دنیا به حساب می آید. ساختن پل های بزرگ و زیبا و یا ساختن ساختمان هایی عظیم الجثه همواره برای همه جالب و مهیج بوده است. بازی Construction Simulator 2 شما را دقیقا در انجام همین ساخت و ساز ها قرار می دهد. از این لحاظ می توان این بازی را مشابه بازی Construction Machines دانست.

بازی Construction Simulator 2 را استودیوی معروف بازی سازی Astragon Entertainment GmbH ساخته است. این استودیو در گوگل پلی بین استودیو های برتر بازی سازی قرار دارد و تجربه ی زیادی در ساخت بازی های شبیه سازی دارد.

Construction Simulator 2

اهداف بازی Construction Simulator 2

در بازی Construction Simulator 2 شما مراحل مختلفی را پیش رو دارید. در هر مرحله شما باید ساخت و ساز های متفاوتی را انجام دهید و کار های گوناگونی دارید که باید آن ها را انجام دهید تا به هدف مرحله برسید. در این بازی شما ماشین های غول آسای متنوع ساختمان سازی را در اختیار دارید که به بهترین شکل طراحی شده اند و به نمونه ی واقعی شباهت بسیار زیادی دارند.

بازی Construction Simulator 2 یک بازی شبیه ساز با گرافیک فوق العاده می باشد. در این بازی شما باید ساخت و ساز های مهم و عظیم را با ابزار هایی به روز انجام دهید. شما می توانید بازی اندروید Construction Simulator 2 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Construction Simulator 2 :

  • صداگذاری عالی
  • گرافیکی فوق العاده و نزدیک به واقعی
  • وجود ماشین ها و ابزار های به روز دنیای واقعی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Construction Simulator 2 :

  • بهینه سازی و رفع مشکلات
  • کاهش حجم بازی
  • بهبود مراحل
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Construction Simulator 2
بازی اندروید Construction Simulator 2
بازی اندروید Construction Simulator 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2-v1.06 حجم 34 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده