Conduct This

بازی اندروید Conduct This v1.8.4.1 هدایتش کن

بازی Conduct This یک بازی هیجانی و لذت بخش می باشد که شما را وارد دنیای قطار ها می کند. شما در این بازی با قطار های زیادی سر و کار دارید و به نوعی همه کاره ی آن ها خواهید شد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. قطار های یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه به حساب می آیند. به احتمال زیاد، نزدیک به همه ی ما …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ 2172 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Conduct This یک بازی هیجانی و لذت بخش می باشد که شما را وارد دنیای قطار ها می کند. شما در این بازی با قطار های زیادی سر و کار دارید و به نوعی همه کاره ی آن ها خواهید شد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. قطار های یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه به حساب می آیند. به احتمال زیاد، نزدیک به همه ی ما با قطار ها سفر کرده ایم.

همچنین عده ای از ما، در کودکی قطار هایی با شکل اسباب بازی داشته ایم و با قطار ها بازی می کردیم و آن ها را هدایت می کردیم و علاقه ی خاصی نسبت به آن ها داشتیم.

به همین دلیل قطار ها نقش های زیادی در فیلم ها و بازی ها دارند که دنیای اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست. در بازی Conduct This دقیقا شما با قطار ها سر و کار دارید و مسلما از آن لذت نیز خواهید برد. بازی Train Conductor World نیز دقیقا سبکی مشابه با این بازی دارد.

بازی Conduct This را استودیو بازی سازی NorthPlay ساخته است. این استودیو از یک تیم کوچک ساخته شده است که توانسته با ساخت بازی استراتژیک Conduct This خود را وارد رقابت با دیگر استودیو های بازی سازی بکند. استودیو NorthPlay با ساخت بازی Conduct This توانسته گام بزرگی برای پیشرفت بردارد.

 

Conduct This

 

روند بازی Conduct This

همانطور که گفته شد، در این بازی شما باید قطار های مختلف را هدایت کنید. کار اصلی شما هدایت قطار ها و رساندن مسافرین به ایستگاه های مختلف و مقصد خود می باشد. این بازی گیم پلی بسیار ساده و روانی دارد، طوری که شما تنها با یک ضربه روی صفحه نمایش راه قطار مد نظر خود را عوض کنید و آن را به سمت دیگری ببرید.

همچنین رفته رفته این بازی سخت تر نیز خواهد شد، سرعت حرکات قطار ها بیشتر می شود و تعداد قطار های کنترلی شما نیز بیشتر می شود، یعنی شما در یک لحظه باید مراقب چند قطار باشید تا با موانع برخورد نکنند و یا حتی با یکدیگر تصادف نکند که در این صورت، شما شاهد یک انفجار خواهید بود. با افزایش امتیاز ها و بالا بردن سطح خود، قطار های بیشتری برای شما باز می شوند که می توانید با آن ها به بازی ادامه بدهید.

بازی Conduct This یک بازی استراتژیک جذاب می باشد که شما باید در آن قطار های مختلف را هدایت کنید و مانع تصادف آن ها شوید. شما می توانید بازی Conduct This را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Conduct This :

  • گیم پلی بسیار ساده و روان
  • با انتقال مسافرین، سکه ببرید و به مناطق مختلف بروید
  • وجود قطار های مختلف
  • وجود پازل هایی چالش بر انگیز
  • صدا گذاری قوی و دلنشین

تغییرات نسخه جدید Conduct This :

  • اضافه شدن 20 سطح جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Conduct This
Conduct This
Conduct This
Conduct This

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.4.1 حجم 81 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده