Commando War Sniper Duty

بازی اندروید Commando War Sniper Duty v1.0 جنگ کماندویی، ماموریت تک تیر انداز

با بازی Commando War Sniper Duty تجربه ای متفاوت از بازی اکشن و تیر اندازی داشته باشید. با این بازی در نقش یک کماندو بسیار ماهر قرار خواهید گرفت. بازی های اکشن همیشه به نوعی حاوی جذابیت و هیجان خاصی هستند. بازی های جنگی نیز همین طور می باشند. در این گونه بازی ها فضا جنگی و اکشن می باشد و درگیری ها به صورت یک جنگ واقعی بوده است. …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۱-۰۶ 3207 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Commando War Sniper Duty تجربه ای متفاوت از بازی اکشن و تیر اندازی داشته باشید. با این بازی در نقش یک کماندو بسیار ماهر قرار خواهید گرفت.

بازی های اکشن همیشه به نوعی حاوی جذابیت و هیجان خاصی هستند. بازی های جنگی نیز همین طور می باشند. در این گونه بازی ها فضا جنگی و اکشن می باشد و درگیری ها به صورت یک جنگ واقعی بوده است.

در بیشتر بازی های جنگی، شما باید با تیم خود به یک تیم جنگی دیگر حمله کنید و باید با کشتن اعضای تیم مقابل به پیروزی برسید. در بازی Commando War Sniper Duty اوضاع کمی متفاوت می باشد. در این بازی شما در نقش یک کماندو واقعی و بسیار ماهر می باشید که بیشتر اوقات باید به تنهایی اعضای تیم مقابل را بکشید و پیروز شوید، البته نگران نباشید در مواقعی نیز که شرایط برای شما خوب پیش نمی رود، یک تیم کماندو برای کمک به شما ملحق می شود.

در بازی Commando War Sniper Duty شما به عنوان یک کماندو ماهر و البته یک تک تیر انداز فوق العاده هستید که می توانید از فواصل بسیار دور هم دشمنان خود را بکشید. تک تیر اندازی جذابیت خاص خود را دارد. تک تیر انداز ها  همیشه مهارت های خاصی دارند و از بازده ذهنی بسیار بالایی برخوردارند تا در مواقع دشوار بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند. در بازی Commando War Sniper Duty  نیز شما باید چنین باشید.

بازی Commando War Sniper Duty

Commando War Sniper Duty

بازی های تک تیر اندازی زیادی در دنیای اندروید وجود دارد که توانسته اند موفقیت های زیادی کسب کنند. این بازی همگی از جذابیت بالایی برخوردار بودند و طرفداران زیادی را جذب خود کرده اند. از بین این بازی ها می توان به بازی های Sniper Fury و Modern Sniper  اشاره کرد.

در بازی Commando War Sniper Duty علاوه بر یک کماندو شما باید در نقش یک رهبر باشید. شما در این بازی زیبا که دارای گرافیکی فوق العاده نیز می باشد، از مدرن ترین سلاح ها بهره می برید ولی در این بازی تصمیمات شما نیز تاثیر گذار است و باید با استراتژی خوب و درستی عمل کنید.

بازی Commando War Sniper Duty را استودیو بازی سازی Knock Solutions ساخته است. این استودیو تجربه ی ساختن بازی های بی شماری دارد که در بین آن ها بازی های ماشین سواری بیشتر به چشم می خورد. این بار این استودیو توانسته بازی موفقی در زمینه اکشن بسازد.

بازی Commando War Sniper Duty توانسته در گوگل پلی نمره ی خوب و قابل قول ۴٫۲ از ۵ را کسب کند. شما می توانید بازی Commando War Sniper Duty را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Commando War Sniper Duty :

  • گرافیکی فوق العاده
  • وجود سلاح های مختلف و بروز
  • صحنه هایی واقعی
  • وجود مراحل مختلف
  • محیط های جنگی منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Commando War Sniper Duty :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Commando War Sniper Duty
بازی اندروید Commando War Sniper Duty
بازی اندروید Commando War Sniper Duty

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 39 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده