Commando Sniper Shooter

بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS v1.1 کاماندوی تک تیرانداز جنگ بقا

بازی اندروید Commando Sniper Shooter یکی از زیبا ترین بازی‌های سبک اول شخص اکشن می‌ باشد که توسط استودیوی بازی‌سازی Vital Games Production ساخته و به طور رایگان در گوگل پلی قرار گرفته که توانسته است امتیاز مورد قبول ۴٫۳ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. جهت آشنایی بیشتر با بازی کاماندوی تک تیرانداز جنگ بقا همراه یزد اپلیکیشن باشید. بازی اندروید Commando Sniper Shooter آغاز تهاجم تروریستی …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ 1084 بار بدون دیدگاه AHJ

بازی اندروید Commando Sniper Shooter یکی از زیبا ترین بازی‌های سبک اول شخص اکشن می‌ باشد که توسط استودیوی بازی‌سازی Vital Games Production ساخته و به طور رایگان در گوگل پلی قرار گرفته که توانسته است امتیاز مورد قبول ۴٫۳ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. جهت آشنایی بیشتر با بازی کاماندوی تک تیرانداز جنگ بقا همراه یزد اپلیکیشن باشید.

Commando Sniper Shooter

بازی اندروید Commando Sniper Shooter

آغاز تهاجم تروریستی در حومه شهر باعث می شود که یک جنگ مرگبار آغاز گردد که تکاوران تک تیرانداز به جنگ بر علیه سربازان بپردازند. در بازی Commando Sniper Shooter  تیم تروریستی مرگبار با اسلحه های تک تیرانداز مدرن تسلیحاتی وارد میدان می شوند و می خواهند سلطه خود را ایجاد کنند.

تک تیرانداز به تروریستان اجازه نخواهد داد که این اتفاق بیافتد. او آماده جنگ در میدان جنگ ایستاده و با استفاده از مهارت های تیراندازی مرگبار خود گروه  تروریستی را از بین می برد.

به پایگاه های دشمن نفوذ کنید، به دنبال مخفیگاه های دشمن همانند یک کماندوی تک تیرانداز ماهر بروید و با بهترین مهارت تیراندازی کنید. در مأموریت ها، نیروی دشمن را با سلاح های مدرن خود بکشید و جلو بروید. بازی Commando Sniper Shooter یکی از بهترین بازی های تیراندازی از خفا در سال ۲۰۱۷ می‌باشد.

هدف تیراندازی در بازی Commando Sniper Shooter کشتن نیروهای تروریستی و تبدیل شدن به یک تک تیرانداز ماهر می‌باشد. در اینجاست که باید قدردان یک تک تیرانداز ماهر باشیم. وجود یک کماندو تک تیرانداز باعث می‌شود که یک جنگ بدون سروصدا و با مجروحان کمتری تمام شود.

گیم پلی بازی کاماندوی تک تیرانداز جنگ بقا

تکاور! شما تنها در منطقه جنگی هستید، بنابراین از بهترین مهارت های خود برای تیراندازی به نیروهای دشمن استفاده کنید و از سلاح های مدرن  برای بقای خود در جنگ بهره ببرید.

هدف شما در این بازی از بین بردن دشمنان می‌باشد پس دریغ نکنید و ماشه را فشار دهید. مراقب باشید که مین های مرگبار، موانع خطرناک، ترس جنگ و نیروهای دشمن نباید شما را نابود کنند پس با اعتماد به مهارت های خود مأموریت ها را پشت سر گذاشته و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کرده و سرزمین خود را از سربازان دشمن پاک سازید.

به طور کلی بازی دارای گیم پلی روان، صداگذاری مهیج، گرافیک  سه بعدی و از این قبیل ویژگی هایی می‌باشد که یک بازی تیراندازی خوب باید دارا باشد.  در صورتی که به بازی های سبک اکشن علاقه‌مند هستید حتماً بازی Commando Sniper Shooter را از دست ندهید. همچنین می‌توانید به بازی های metal squad و warfriends هم سری بزنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS :

  • گرافیک واقعی و خیره کننده سه بعدی
  • جلوه های صوتی فوق العاده از قبیل ضربان قلب
  • وجود چالش های جذاب
  • وجود سلاح هایی با زوم نزدیک به واقعیت

پیش نمایش

بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS
بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS
بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS
بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS
بازی اندروید Commando Sniper Shooter- War Survival FPS

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 49 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده