Code Asylum

بازی اندروید Code Asylum v1.3 کد پناهندگی

با ما در معرفی بازی Code Asylum که یک بازی سوم‌شخص اکشن در سبک نقش‌آفرینی می باشد همراه باشید. داستان منحصر به فرد این بازی که به دوران قرون وسطی باز می‌گردد در مورد پادشاهی Avanga است که برای نسل ها با همسایه‌های خود در صلح و آرامش می زیسته و از جنگ‌های امپراطوری‌های خرد اطراف خود در امان مانده است. سربازان تنومند و قلعه‌های محکم پادشاهی داستان ما اولین مرحله …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ 492 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

با ما در معرفی بازی Code Asylum که یک بازی سوم‌شخص اکشن در سبک نقش‌آفرینی می باشد همراه باشید. داستان منحصر به فرد این بازی که به دوران قرون وسطی باز می‌گردد در مورد پادشاهی Avanga است که برای نسل ها با همسایه‌های خود در صلح و آرامش می زیسته و از جنگ‌های امپراطوری‌های خرد اطراف خود در امان مانده است. سربازان تنومند و قلعه‌های محکم پادشاهی داستان ما اولین مرحله از دفاع هستند که دشمنان را نا‌امید می‌سازند، اما در آزادی مداوم Avanga مهم تر قدرت روحانی آن و اراده آهنین مردم برای اجرای اعتقادات مقدس خود در زندگی می‌باشد.

مهم‌ترین اعتقاد و قرار آوانگانی‌ها در بازی کد پناهندگی اعتقاد آن‌ها به اعطای پناهندگی، مخفی کردن و ایجاد امنیت برای افرادی است که از آن‌ها طلب امداد می‌کنند حتی دشمنان! دومین قرار مهم مردم آوانگا انتقام‌جویی است که بر طبق آن هر آسیبی باید هزار بار بیشتر مجازات داشته باشد. این اعتقاد مردم Avanga دشمنان را از درگیری در جنگی آخر الزمانی می‌هراساند.حال تقابل این دو اعتقاد چه خواهد شد؟ اگر دشمنی که مستحق مجازات است از شما کمک بخواهد؟ این را باید شما پاسخ دهید!

Code Asylum

بازی نقش‌آفرینی Code Asylum

بازی Code Asylum دارای کنترل پویا و حسی است. مبارزاتی شدید و سریع در انتظار شماست و همچنین می‌توانید قبل از مبارزات آماده شده و تمرین کنید. Code Asylum کاملا جهان‌باز است و زمین‌ها و نقشه‌های متفاوتی را در آن خواهید دید. همچنین بازی دارای مهارت‌های مختلف قابل کسب می‌باشد و بازیکن توانایی اسب‌سواری با سرعت های متفاوت را دارا می باشد و می‌تواند برای خود سلاح‌ها و زره‌های متفاوت انتخاب کند. Code Asylum دارای هوش مصنوعی بسیار قدرتمند با توانایی مبارزه با سبک‌های متفاوتی است.

بازی دارای سه کلاس متفاوت جنگجو، تیر انداز و جادوگر می باشد. کلاس جنگجو برای پیش روی در ارتش و گرفتن ضربه‌های مهلک دشمن مناسب می باشد. تیراندازان کلاسی باهوش و سر سخت می‌باشند و برای از پا در آوردن دشمن از راه دور مناسب اند. همچنین این کلاس در مقابل جادو گاهی اوقات مقاوم است. سلاح تیراندازی آن ها میتواند از تیر و کمان تا تفنگ تغییر کند. کلاس جادوگر سحرهای پر قدرتی را روی دشمن پیاده می‌کند اما به دلیل پوشیدن زره سبک از نظر فیزیکی ضعیف است. با استراتژی مناسب می توانید موفق شوید. حال بازی کد پناهندگی را که بیش از هزار نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴.۰ را داشته است سریعا دانلود کنید و اگر بازی مورد پسند شما واقع قرار گرفت حتما بازی Arcane Legends را نیز در لیست تست خود قرار دهید!

توجه: در صورت کندی اجرا و لگ از تنظیمات تیک performance boost را بزنید و View distance را کاهش دهید.


ویژگی های کلیدی Code Asylum :

  • باز شدن مپ‌های جدید با الماس و جم
  • گیم پلی ۴ تا ۵ ساعته
  • سه کلاس مختلف قابل آنلاک شدن
  • داستان کوتاه و جذاب

تغییرات نسخه جدید Code Asylum :

  • افزوده شدن کلاس‌های جدید
  • نسخه بتا
  • رفع یک سری باگ‌ها

پیش نمایش

Code Asylum
Code Asylum
Code Asylum

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3 حجم 33 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده